Přejít na obsah
test

4.sraz PEUGEOT-CLUBu


Supetr
 • Aktualizace 14. dubna, 13:00

  A máme tady upřesnění sobotního oběda na našem srazu na Slapech.

  Je to soukromý hotel MANA a leží na trase Sedlčany - Příbram hned vedle řeky. Příjezd je slušný, místa na parking taky snad dost, prostředí fantastický a kuchyně výborná.Bohužel tomu odpovídá i cena. Podle jídelníčku jsou ceny normálních jídel od 150,- do 200,- (bez příloh). Seženete tu ale i 400g biftek z pravé svíčkové za 380,- ( na ten jsem, a třeba nejen já, pozvanej v pátek večer) a výbornou kachničku s červeným zelím do 300,-. (bohužel na objednávku den dopředu). Majitel je výborný chlap a dá se sním dobře a dlouho povídat.Je to velký fanda motorismu a tak po delší debatě jsme usmlouvali tři druhy jídel za jednotnou cenu 100,-. Pití si každej koupí dle vlastního uvážení, ceny napíšu nakonec a k jídlu jsme vybrali následující :

  1. klasické knedlo,zelo,vepřo
  (byl jsem upozorněn že kvalitní vepřo,ne žádná flaxa nebo bůček)

  2. vepřový řízek s bramborem

  3. hranolky s kuřecí směsí.

  za každé jídlo je
  jednotná cena 100,-
  a každý si ho bude spolu s pitím platit sám.
  Chtěl bych vás poprosit o závazné objednávky
  {pošlete mi prosím mail! na
  ), neboť počty jídel se dva dny před srazem sečtou, odevzdaj a podle toho se bude vařit.Tolerance nějaká je ale když se vás hodně rozmyslí, budeme to muset stejně zaplatit.
  Pokud si jídlo neobjednáte předem, budete muset si ho objednat až tam, ale počítejte s tím, že budete muset déle čekat a je možné, že byste nemuseli stihnout hromadný odjezd z restaurace!

  Tak teď něco k těm cenám :

  pivo 12° Plzeň nebo nealko Radegast 27,-

  Cola,Fanta,Sprite (2 dcl sklo) 25,-

  džus pomeranč (3 dcl)31,50

  Matonka 19,-

  Káva dle druhu 27,- - 35,-

  Čaj 17,-

  Když si někdo bude chtít dát něco jiného, podle jídelníčku, tak to samozřejmě může dostat, ale bohužel až po obsloužení hlavní skupiny, a jelikož je oběd naplánovanej na čas 12.30 - 14.00 (přibližně) bude mít honičku nás potom stihnout. No ale to je každýho věc.

  POZOR! Přihlašovací formulář bude k dispozici pouze do pátku 25.4. !!! Po tomto datu se jíž nebudete moci přihlásit!

  Tak a je to tady. Dlouho jste čekali na informace o čtvrtém srazu Peugeot clubu, tak je tedy máte mít (a dokonce i aktuální).

  Sraz se bude konat ve dnech
  2.-4.5.2003 na Slapské přehradě
  v oblasti OBOZ, která je asi 50 km od Prahy a necelých 10 km od Sedlčan.
  , tak jsem zvědav na vaše schopnosti čtení z mapy
  image001.gif
  . Kdo bude chtít, může si udělat prodloužený víkend a dorazit již ve středu nebo ve čtvrtek, je však nutné se domluvit s provozovatelem areálu p. Staňkem na telefonu 604876724, cena za člověka na noc je 100,- korun bez jídla. Kdo z vás bude chtít přijet jen na sobotu je to samozřejmě možné, přijeďte buď ráno do kempu nebo mě přes den kontaktujte na tel +420 777 666463 a já vám řeknu, kde jsme.

  Ubytování je ve čtyřlůžkových chatkách ve kterých je elektrický proud, takže si můžete i posvítit a přitopit (ale musíte mít vlastní topení). Z úsporných důvodů tam nejsou peřiny, takže spacáky sebou!!!

  Cena za osobu je
  650,- korun za celý víkend
  od páteční večeře do nedělního oběda. Do těchto peněz není započítán sobotní oběd, který nebude v kempu. Je objednáno něco k pití, ale pochopitelně toho nemůžu nakoupit spoustu do zásoby, takže si můžete přivézt něco sebou nebo zakoupit v kempu. Jsou objednané dva sudy píva, nějaké víno a nějaké nealko. A hlavně na sobotní večer jsou klobásky a PRASÁTKO!!!

  To jsou nějaké organizační věci a teď něco málo k programu: Až se v pátek všichni sejdeme, pokecáme, probereme věci, týkající se klubu a navečeříme se (bude gulášek), tak počkáme až se nám trochu setmí a odstartujeme již tradiční orienťák. Připravte se, ale na to, že to nebude tak jednoduchý jako v předchozích dvou případech . Po orienťáku posezení u ohně, popití nápojů a hajdy na kutě. V sobotu se nasnídáme a po deváté hodině vyrazíme na letiště u Příbrami, kde máme od 10:00 na dvě hodiny od firmy Max Cars zapůjčenou část letištní plochy i s postavenou jízdou zručnosti. V poledne se vydáme do hotelu Mana na oběd (Aulo říkal, že tam moc dobře vařej) a až si nacpeme pupky, projedeme se po okolí a kolem čtvrté hodiny dorazíme na náměstí v Příbrami, kam máme povolený vjezd a na kterém proběhne nafocení naših miláčků. Pak už pojedeme zpátky do kempu podívat se, co dělá to prasátko na rožni.

  V neděli je ráno zase snídaně, pak dopoledne bude čas na vystřízlivění, k obědu svíčková a odpoledne bohužel zase domu se psychicky připravit na další pracovní týden.

  Abych vás ještě trochu navnadil, tak jako ceny za soutěže budou věci na vaše lvíčky (Voštíku Škodovku nech doma).

  Teď už mě toho moc nenapadá, takže je to asi konec a časem se objeví další informace mapa místa srazu.

  Dole je přihlašovací formulář, takže se hlaste, hlaste, hlaste a zase hlaste. Jak tak koukám na aktuální počet, tak lidí je tak akorát.

  Ještě musím připomenout, že prezident Mašinka má tento víkend narozeniny, takže nezapomeňte dárky doma
  image001.gif

  A závěrem bych chtěl poděkovat pí. Kučerové z
  ,
  a
  za sponzorské dary.

  JR

  Po zaregistrování pošlete na náš clubový účet sumu
  650,- Kč za každou osobu
  , abychom měli z čeho sraz financovat a vyhnuli se případným ztrátám, kdyby se někdo přihlásil a pak nedojel. Kdo se totiž přihlásí tak s ním už počítáme a zajišťujeme pro něj jídlo, pití, atd...

  Takže teď už jen číslo účtu:
  106 206 306 / 2400

  Ať Vás rozpoznáme tak jako
  variabilní symbol
  dávejte svoje
  ID
  a jako
  specifický symbol
  uveďte
  04
  .

  Doufám, že je to srozumitelné
  :o
  )

  MOHU S SEBOU NĚKOHO VZÍT?

  ANO, samozřejmě, stejně jako na ostatních srazech. Stačí jenom do formuláře viz. níže dopsat počet osob, které s vámi přijedou. Pokud je pro Vás nemožné přijet v pátek večer a přijeli byste až v sobotu ráno, tak mi, prosím, napište nebo zavolejte a individuálně se domluvíme.

  SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH LIDÍZpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×