Přejít na obsah
test

4. sraz - zhodnocení


Supetr
 • Jak již všichni víte o prvním májovém víkendu se konal v pořadí již čtvrtý sraz Peugeot-Clubu. Organizátoři JR a Aulo umístili konáni srazu do krásné přírody na břehu Slapské přehrady. Program byl opravdu bohatý a tak kdo přijel nemohl rozhodně ničeho litovat. Ale teď hezky všechno popořadě.

  tn_p5020525.jpg

  Organizátoři stanovili oficiální začátek akce na pátek 2. května.Jelikož ve čtvrtek byl statní svátek a mnozí z nás měli následující den volno, tak se vypravili na sraz o den dřív. I já jsem patřil mezi ty nedočkavce a vyrazil jsem ve čtvrtek dopoledne. Počasí ve čtvrtek vypadalo víc než slibně. Obloha naprosto vymetená a nikde ani mraček. Jak jsem se později dozvěděl, tak pro mnohé bylo zážitkem najít cestu do kempu, a ani já jsem nebyl žádnou vyjímkou. Když jsem kolem druhé hodiny dorazil do kempu, byl zde již Oddie a Štefan. Ve čtvrtek odpoledne dorazila ještě „minikolona“ z Moravy a někteří další. Celkem se nás tu ten den sešlo něco kolem 20 lidí.

  V pátek po probuzení se někteří vydali sportovat na kolech, že Oddie? Jiní se zase vyrazili za poznáním okolních hradů a zámků. Počasí opět bylo na výbornou a sluníčko předvádělo úžasné kousky. Během dne přijížděli další účastníci a kolem páté hodiny, kdy už byl kemp téměř zaplněn, přišel Aulo s myšlenkou jít si zahrát volejbal.
  tn_100_0022.jpg
  Zanedlouho se již rozhořel urputný boj mezi dvěma týmy. Bohužel, výsledky mi nejsou známy, kdyžtak je prosím napište někdo dolů do diskuze :-). Kolem osmé hodiny došlo ke shromáždění všech účastníků a organizátoři JR a Aulo oficiálně zahájili sraz
  tn_img_0058.jpg
  a řekli několik organizačních pokynů ke srazu a nočnímu orientačnímu závodu. Potom proběhla gratulace k narozeninám prezidenta Peugeot-Clubu Tomáši Urbánkovi. Dostal i neobyčejného hobla, neboť to bylo spíš hopla, a to do Vltavy. Po setmění kolem 22:00 byl odstartován již tradiční „noční orinťák“, který vedl cestou, a někdy i necestou. JR udělal mírné změny ve značení cesty a tak místo mapy a zakreslené cesty dostal spolujezdec itinerář, kde byli udány kilometry a tvary křižovatek s vyznačeným směrem jízdy. Bohužel si tento závod vybral svou oběť v podobě nabouraného lvíčka našeho předsedy. Naštěstí se posádce nic nestalo. Tímto bych zároveň chtěl poděkovat všem, kdo se podílel na jakékoliv pomoci. A to ať ve vytahování z pole nebo i v následném zprovoznění. Největší dík si zaslouží Honza Černík a to jak dokázal pomoci Mašinkovi v jeho nepříjemné situaci. A tak ještě večer se začalo rozebírat. Při rozbírání nás po svém návratu ze závodu ještě dokonale pobavil C.A.T s hláškou, že už vyhrál!!! Měl to u policie za 200Kč za nezastavení na stopce :-). Potom se většina lidí přesunula k ohýnku a jen tak se povídalo a popíjelo. Někteří ani nešli spát, že Martino s Tomašem???

  tn_p5030559.jpg

  Je sobota osm hodin ráno a kempem se začne rozeznívat gong, který ohlašuje připravenou snídani. Hned po snídani se vydal Honza Černík s Mašinkou do Prahy pro nový chladič na jeho Pepču. Zbytek pokračoval v předem připraveném programu. V devět hodin se kolona cca 45 Peugeotů vydala směrem na Sedlčany, kde proběhlo dotankování pohonných hmot a dále se pokračovalo na již očekávané letiště. Zde se připojilo dalších 5 Peugeotů. Ihned po příjezdu na letiště začal JR, Voštík a Clown připravovat dráhu na jízdu zručnosti. Mezi tím si někteří zkoušeli na letišti, co jejich plechový miláček umí, a bohužel někteří nerespektovali ceduli „Zákaz vjezdu“ a vjeli na přistávací dráhu. Načež následoval trest v okamžitém vyklizení letiště. Takže jsme vlastně skončili dřív, než se začalo cokoliv dít. Nedalo se nic dělat a odebrali jsme se do hotelu Mana, kde jsme měli připravený oběd. Zde se k nám připojili výletníci z Prahy s chladičem. Když byli naše bříška řádně zaplněná, vyrazili jsme na spanilou jízdu po okolí s cílem náměstí v Příbrami.
  tn_img_0164.jpg
  Zde proběhlo společné focení všech aut. Potom jsme se již vraceli do kempu, kde se točilo na rožni selátko.
  tn_p5030651.jpg
  Taky zde došlo k předání cen za orientál, přičemž četsnou cenu obdržel i Mašinka za skokana roku a již zmiňovaný Honza Černík za to, jak se k celé věci kolem Mašinky postavil. Na a potom již všichni huráááá na čuníka. Teda nejdřív se musela najít osoba, která ho dodělá. Nakonec jsem to odnesl já a tak doufám, že všichni žijí a nikdo neměl žádné střevní potíže ba naopak, že vám to chutnalo. No a to už se nám sobota nachýlila ke svému závěru. Sedělo se kolem ohýnku, lidi popíjeli, povídali si o všem možném, ale hlavně o Peugeotech.

  No a máme tu neděli. Lidi se postupně probírali po předešlé noci. Pak už došlo na balení, loučení a postupný odjezd všech účastníku ke svým domovům. Mě, osobně se moc nechtělo a tak doufám, že se s Vámi uvidím na nějakém z dalších srazů Peugeot-Clubu. Třeba již na tom dalším tak trochu jubilejním 5. srazu Peugeot-Clubu, který se bude konat v Hradci Králové.

  Cabrio.Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×