Přejít na obsah
test

2. sraz Peugeot Clubu


Supetr
 • !!! A K T U A L I Z O V Á N O !!!

  Sraz se nám nezadržitelně blíží, což je sqělá zpráva. Chtěl bych ale upozornit všechny peugeotáky co ještě nejsou přihlášeni, že mají posledních 10 dnů na přihlášení. Okolo 15. 9. stáhneme přihlašovací formulář a potom půjde přihlášení trošičku složitěji, ale myslím si, že půjde :o) Dále bych Vás všechny co jste ještě neposlali peníze na účet, chtěl poprosit jestli by jste je mohli poslat. A další důležitá věc, vezměte si s sebou kopii příkazu o zaplacení na sraz. Děkuji.

  Tak už je totady. 2. sraz Peugeot-clubu je na světě. Nebudu se tady moc rozepisovat, napíši jennejdůležitější informace, s tím, že se budou postupně aktualizovat.

  KDY? - 20. až 22. září 2002

  KDE? - Autocamping - Fulnek

  Po velicevydařeném srazu v kempu Řásná, je tady 2. sraz našeho clubu. Tentokrát se budekonat ve Fulneku-Jerlochovice (dědina hned vedle Fulneku). Fulnek je zhruba 15 kmseverně od Nového Jičína, takže očekáváme i nějaké členy ze Slovenka :o) Jinakvzkaz pro lidi z Čech, další sraz se bude určitě konat někde v Čechách, aťnemusíte potom jezdit vy daleko a my z Moravy jo, ale teď to ještě vydržte apřijeďte za náma.

  PROGRAM :

  - příjezdmezi 12 hodinou polední a večerem do kempu Fulnek-Jerlochovice

  MAPY MÍSTA SRAZU

  tn_okoli.jpg tn_fulnek.jpg tn_camp.jpg

  - až se odpoledne (večer)všichni sjedeme, bude oficiální zahájení srazu s proslovem :-))

  - večer bude volný program aby ti co se neznají se poznali a staří známí, abyprobrali co nového

  - ráno po probuzení bude spanilá jízda všech Peugeotků po nejbližším okolí,vypadá to že se mi podaří zajistit vjezd na náměstí v Novém Jičíně (historickáčást města), kde by mohla pokračovat tradice a udělala by se další skupinová fotka

  - v poledne se stavíme v zámečku na Starém Jičíně na oběd, který si každýplatí sám, pokud někdo nebude chtít obědvat, tak si zajistí jiný polední program:-)

  - v odpoledních hodinách bude zahájení soutěží o věcné ceny :-)

  - v pozdních odpoledních, večerních a nočních hodinách bude následovat volnýprogram složený z požívání nápojů (pivo, slivovice), jezení různého jídla(prasátko?) (snad),ale hlavně Mašinkova kuřátka a spousty srandy :-)

  - ráno se bude spát, aby se stihlo před cestou domů dostatečně vystřízlivět

  - v poledních a odpoledních hodinách odjezd domů

  KOLIK TO BUDE STÁT?

  Ubytování v Autocampingu Fulnek - Jerlochovice stojí:

  - 1 osoba - 100 Kč/noc

  - 1 auto - 30 Kč/pobyt

  - 1 pes - 30 Kč/pobyt

  Takže cena za ubytování bude 200,- Kč na osobu, (ti co tam budou od pátku) + 30,- Kč za auto (to si zaplatí majitel :o)) spolujezdec to má grátis :o) a 30,- Kč za Vašeho čtyřnohého mazlíčka (pokud ho berete s sebou). Cena jetrošku větší než v Řásné, ale zato je ubytování v chatkách. Chatky jsou dřevěné po 4 lidech, ale když se nás sejde okolo 70 lidí tak bychom měli celý camp pro sebe a mohli bychom bydlet v chatkach po dvou. Jo chatky jsou nevytápěné, ale předpokládám, že teplo snad ještě bude, ale spacák raději s sebou. Dále se budememuset podílet na zaplacení občerstvení, přibližná cena by byla asi 100 - 200 Kč naosobu, hodně to bude záležet na tom, co se sežene za občerstvení a za sponzory akolik nás dojede. Mělo by se péct prasátko, pit pivo, slivovice, atd. :-)). Pokudněkdo máte nějaké zásoby, tak dovezte :-).

  Jinak v areálu funguje BUFET, který má otevřeno do 22.00 a dělají v něm minutky. Takže hlady určitě neumřeme :o) Jidlo se tam pohybuje kolem 60,- Kč včetně přílohy.

  Jediná změna oproti 1. srazuje, že Vás chci tímto poprosit, abyste po zaregistrování poslali na náš clubovýúčet zálohu ve výši 200,- Kč za každou osobu, abychom měli z čeho sraz financovat a vyhnuli se případnýmztrátám, kdyby se někdo přihlásil a pak nedojel. Kdo se totiž přihlásí tak s nímuž počítáme a zajišťujeme pro něj jídlo, pití, atd...

  Takže teď už jen číslo účtu: 106 206 306 / 2400

  Ať Vás rozpoznáme tak jako variabilní symbol dávejte svoje ID a jako specifický symboluveďte 01.

  Doufám, že je to srozumitelné  :o)

  MOHU S SEBOU NĚKOHO VZÍT?

  Samozřejmě stejně jako na 1. srazu. Stačí jenom do formuláře viz. nížedopsat počet osob, které s vámi přijedou. Pokud je pro Vás nemožné přijet v pátekvečer a přijeli byste až v sobotu ráno, tak mi, prosím, napište nebo zavolejte aindividuálně se domluvíme.

  SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH LIDÍ


  Pokud máte nějaké připomínky návrhy nebo máte možnost a chuť tento sraz trochusponzorovat, tak se mi, prosím ozvěte.

  Tomáš Tureček - tomas.turecek@centrum.cz- +420 602 780 500
Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×