Přejít na obsah
test

19. minisraz Vysočina – 17.3.2012


Supetr
 • Jak jistě mnozí z vás zaregistrovali, tak se dne 17.3.2012 konal mini sraz na Vysočině. Byl to první letošní sraz na Vysočině, ale v celkovém počtu už 19tý. Sraz se konal v Havlíčkově Brodě na náměstí, kde jsme se mezi 14-15 hod s většinou sešli. Tak, jak to již bývá zvykem na podobných akcích, jsme pokoukali co má kdo na autě nového, pokecali a předseda předal objednané věci z e-shopu.

  4824-1.jpg

  4824-2.jpg

  Následoval přesun do kavárny na nějaké ty sladké specialitky a léty prověřenou bílou čokoládu. J Jako již tradičně zde byla vyhlášena soutěž o největšího „pijáka“ italské čokolády. Držitel současného rekordu byl Pe.Tr s 5ti bílými čokoládami a jedním cukrem. Soutěž byla tentokrát obohacena o hlavní cenu v podobě hrnku Peugeot Clubu (třeba i na konzumaci italské čokolády J). Cenu si nakonec po zdánlivě snadném výkonu odvezl John s celkovým počtem 6 bílých čokolád a jedním cukrem!

  4824-3.jpg

  4824-4.jpg

  Po dostatečném přeslazení jsme se přesunuli, s malou zastávkou na parkovišti, do místní pizzerie, kde nás po večeři čekalo trochu toho bowlingování! Hrála se plná hodinka a půl, ve které se ti, kteří měli zájem si zahrát, postupně prostřídali.

  4824-5.jpg

  4824-6.jpg

  Celá akce byla po postupném odchodu většiny účastníků ukončena cca ve 22hod.

  A kdo všechno vůbec dorazil? I když nedojeli všichni, kteří byli přihlášení, tak účast byla poměrně hojná.

  Béďa + Hanča

  c.WO.k

  davidekcz

  ChouLu

  John

  Tom_206

  cechic + Kony

  Vvitty + Vendulka

  222johny222

  Dave_k + Aluška

  mk405

  Mizlerek007 + 1

  Pe.Tr

  Scratch

  309GT

  Na závěr bych chtěl poděkovat vedení Peugeot clubu za podporu srazu ve formě bowlingu a hlavní ceny pro největšího „vejpitku“ bílé čokolády. J

  Dále chci také poděkovat všem, kteří dorazili, protože mě to opět motivuje do dalšího pořádání srazů! Doufám, že se to všem líbilo stejně jako mě, a snad se s vámi opět setkám - třeba na 20té jubilejní Vysočině!

  Béďa – organizátor mini srazů na VysočiněZpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×