Přejít na obsah
test

18. 8. 2012 Minisraz Kutnohorsko


Supetr
 • V sobotu 18/8/2012 v 12:00 jsme se v Kutné Hoře sešli přesně v počtu 20 osob, všichni byli dovezeni na místo konání v devíti vozech se lvem ve znaku. Jak to tak bývá, občas se čeká na opozdilce a tentokrát to byl jeden z organizátorů - MilanF1. Ranní prácička na Peugeotu byla s komplikacemi, které nešlo rychle vyřešit, naštěstí byl přítomen Stibto, který MilanaF1 a Kitty dovezl za netrpělivě vyhlížejícími dalšími účastníky srazu.

  Přítomni byli skoro všichni, jen Neon s Áďou nás očekávali u zmrzliny.

  Po úvodním vzájemném seznámení jsme zaveleli k přesunu na druhý konec Kutné Hory. U stánku se zmrzlinou byla pořádná fronta, aby ne, když osvěžení bylo potřeba a byla tak dobrá.

  Zmrzlina chutnala opravu všem, když jsou spokojené děti, musí být spokojeni všichni.

  Po osvěžení jsme se přesunuli do Bohdanče u Zbraslavic, kde jsme se vydali na rozhlednu Bohdanka. K ní jsme museli po svých, protože automobilům byl vjezd přímo k ní zakázán. Ale nikomu to neuškodilo.

  Nechybí ani společné foto s rozhlednou v zátiší, ale na fotografii nejsou přítomni všichni.

  Z rozhledny byly samozřejmě vidět všechny naše zaparkované vozy, bohužel na parkovišti jsme nebyli sami a není jen a pouze ve znamení francouzských vozů.

  Výhled do krajiny byl pěkný, však bylo nutné vystoupat 215 schodů vzhůru.

  Na rozhledně nebyl Ozzy1, protože dokončoval přípravu papání. Nikdo se nezlobil, že se od nás odtrhl, však my jsme jej ve Štipoklasech záhy navštívili.

  Kdo by odolal takto připravenému masíčku, samozřejmě nic se nedočkalo druhého dne. Ovšem před první porcí si mohli neřidiči dopřát moravskou slivovici.

  Přítomna byla i půvabná obsluha, od ní nelze nepříjmnou tácek s masíčkem, že Neone ;).

  Zde nás Ozzy1 s rodinou hostili. Možnost přenocování využila celá medvědí rodina.

  U Ozzyho1 bylo plno, aby také ne, když program byl zajímavý a maso bylo parádně připravené. Nikomu se nechtělo brzy odjíždět.

  Odpoledne se netrávilo jen u lorny s naloženým masem, ale byla tu možnost se podívat na nedaleké letiště. Vzhledem ke krásnému počasí byly k vidění stroje, které brázdily oblohu.

  Věříme, že se sraz na kutnohorsku líbil a přiměje to přítomné k účastem na dalších srazech. Však v sekci připravované srazy jich je na září nemalé množství.

  Velký dík patří především Ozzymu1, který zajistil veškerý program a bezproblémový průběhZpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×