Přejít na obsah
test

16. sraz Peugeot - clubu


Supetr
 • Vážení přátelé           

  Rok se sešel s rokem a tak si vás dovolujeme pozvat na 16. sraz Peugeot – clubu, který se bude konat 8. – 10. 9. 2006 v autocampu Brodský v Červeném Kostelci (www.campbrodsky.cz).

  Pro Ty z Vás, kteří byli na loňském podzimním srazu se jedná o místo známé, pro Ty, kteří z nějakého důvodu nebyli tedy malé vylíčení, na co se připravit.

  Ubytování je možné v chatkách po čtyřech osobách (cena 100 Kč/osoba/noc). Děti do 6ti let zdarma. Pokud budete požadovat povlečení, cena se navyšuje o 50 Kč/postel/noc

  Jídlo:

  Páteční večeře je dle jídelního lístku v restauraci

  Sobotní snídaně je za 40 Kč/osoba

  Sobotní večeře bude ve formě grilované krůty a kýty (150 Kč/osoba, děti 6 – 12  let 75Kč/dítě)

  Nedělní snídaně opět 40 Kč/osoba

  Program:
  Pátek – příjezd účastníků do ATC Brodský v Červeném Kostelci, trénink  vzájemné komunikace do pozdních nočních (ranních?) hodin
  Sobota – ranní snídaně a příjezd účastníků, kteří nedorazili už v pátek, v 10 hodin start celodenního orientačně poznávacího výletu, po jehož ukončení nás čeká grilovaná krůta a vepřová kýta. Dále bude volný program až do pozdních nočních hodin
  Neděle - po snídani předvedení některých nových modelů Peugeot (v jednání s VM  INCOM Vrchlabí), možnost změřit si odchylku Vašich tachometrů ve spolupráci s PČR a pak pokus o zápis do knihy rekordů (v jednání s agenturou Dobrý den – tajná disciplina). Po obědě odjezd domů.
   
  Doporučení: orientačně – poznávací výlet povede po silnicích s běžným provozem, proto APELUJEME na dodržování dopravních předpisů a při průjezdu obytnými zónami též na Vaší ohleduplnost. Trasa povede v pohraničí, proto dopobručujeme mít u sebe i zelenou kartu, dá se předpokládat, že trasa může zamířit i k našim severním sousedům.

  Platby: pokud přijedete již vpátek, pak vychází 430,- Kč/os (s povlečením 530,- Kč/os), pro sobotní přírůstky platí cena 290 Kč/os (s povlečením 340,- Kč/os). Platby nutně potřebujeme mít připsány na účtě 35-7009450237/0100 nejpozději 31.8.2006 (VS = ID člena, SS = 16). Apelujeme na všechny zapomnětlivce, kteří mají s včasnými platbami problémy, že bez zaplacení s nimi opravdu nemůžeme kalkulovat a může se stát, že budou spát pod širákem a v sobotu budou na platící hladově koukat. Ještě upozornění, 100 Kč/osoba je za noc, ať už v chatce, nebo pod stromem nebo v autě – prostě pokud budete trávit noc v areálu ATC, je třeba zanechat 100 Kč všimné – je to dohoda mezi námi a majitelem, abychom dosáhli celkově velice příjemných cen.

   
  Celý přípravný výbor ve složení Minimaxa (ID 2025), Péťa (ID 2003) a Medvěd (ID 824) se na všechny účastníky těší a doufá, že se Vám všem bude na srazu opět opravdu líbit.
   
  ID člena
  Jméno
  Počet 12345678910
  Poznámka

   

  Upozornění: Přihláška se stává závaznou po zaplacení poplatku na účet.


Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×