Jump to content
test
Sign in to follow this  

13. sraz PC, aneb 2. zimní klouzání


Supetr
 • 2. zimní klouzání
   
  13. sraz Peugeot – clubu
   
  3 – 5.. 2. 2006
   
   
   
  Po velkém úspěchu loňského klouzání v okolí Železného Brodu jsem se rozhodl založit tradici klouzání a prohlašuji, že další zimní klouzání BUDE v Orlických horách a to v termínu 3. – 5.. 2.2006.
   
  Sejdeme se v pátek 3.2.2006. večer v penzionu U kapličky v Kostelci nad Orlicí. Ubytování stojí 250 Kč/os /noc, tzn. za víkend 500 Kč/os ( řádní členové budou mít slevu 50 Kč /noc, tzn. že je víkend bude stát 400 Kč). Pokoje jsou převážně 4 lůžkové a vzhledem k předpokládanému zájmu NENÍ v našich možnostech slibovat nějaké dvoulůžáky. Večeře bude do 21 hodin, dle jídelního lístku.
   
  V sobotu ráno se uskuteční variantně buď spanilá jízda nebo jízda zručnosti, podle toho, jaké možnosti nám daná lokalita nabídne – začátek dění stanovuji na 10.00, aby měli čas dorazit i Ti, kteří nebudou v Kostelci spát.
  Po obědě se uskuteční konečně orientačněklouzací výlet za zasněženou silnicí, během kterého na Vás bude čekat plnění několika drobných úkolů  – samozřejmě bude silně ovlivněno počasím, zatím neumím věštit, jaké bude a tak jen doufám, že nějakej ten sníh bude.
  Po dojezdu budou vyhlášeny výsledky a odměněni vítězové v kategoriích kluzák/kluzačka 2006, dále pak budeme vesele užívat radosti ze společného setkání Peugeot – clubu.
   
  Neděle – po snídani možnost odjezdu za poznáním okolí (Třebechovické muzeum betlémů, Vamberecké muzeum krajky nebo soukromé muzeum v Letohradě – DOPORUČUJI) – zkrátka se rozloučíme a vyrazíme každý směrem k domovu.
   
  Ubytování v penzionu je pouze pro 50 lidí, dalších 30 lůžek je předběžně zamluveno v hotelu U splavu, vzdáleném cca 200 m chůze. Jídlo není objednáno hromadně, každý si vybere z jídelního lístku. Jídelna v penzionu U kapličky (www.ukaplicky.cz) je dostatečně prostorná pojmout všech 80 lidí, takže v hotelu U splavu (http://www.shotely.cz/hotel_u_splavu_kostelec_nad_orlici/) se bude jednat pouze o ubytování.
   
  Vzhledem k omezené kapacitě lůžek na penzionu potřebuji do 15. 1. 2006 nutně vědět, kolik řádných členů se hodlá dostavit (samozřejmě předpokládám, že žádný z řádných členů nepojede sám a že bude ubytován společně s doprovodem). Přihlášeným po tomto datu nemůžu blokovat ubytování na penzionu a tak se dá předpokládat, že budou spát na 5 minut pěšky vzdáleném hotelu.
   
  Poslední možnost pro přihlášení je omezena buď naplněním obou ubytovacích zařízení nebo datem 31. 1. 2006
   
  Na společné setkání se těší Medvěd + přípravný výbor tohoto srazu.
   
  Ubytování je potřeba uhradit předem, proto Vás prosíme o včasnou úhradu do 15.1.2006! Peníze se zasílají na
  clubový účet  106 206 306 / 2400
  specifický symbol 13.

  variabilní symbol VAŠE ID.

  Přihlašovací formulář najdete zde:

  ID člena
  Jméno
  Počet 12345678910
  Poznámka
Sign in to follow this  


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

články

články

články

×