Přejít na obsah
test

13. sraz PC, aneb 2. zimní klouzání


Supetr
 • 2. zimní klouzání
   
  13. sraz Peugeot – clubu
   
  3 – 5.. 2. 2006
   
   
   
  Po velkém úspěchu loňského klouzání v okolí Železného Brodu jsem se rozhodl založit tradici klouzání a prohlašuji, že další zimní klouzání BUDE v Orlických horách a to v termínu 3. – 5.. 2.2006.
   
  Sejdeme se v pátek 3.2.2006. večer v penzionu U kapličky v Kostelci nad Orlicí. Ubytování stojí 250 Kč/os /noc, tzn. za víkend 500 Kč/os ( řádní členové budou mít slevu 50 Kč /noc, tzn. že je víkend bude stát 400 Kč). Pokoje jsou převážně 4 lůžkové a vzhledem k předpokládanému zájmu NENÍ v našich možnostech slibovat nějaké dvoulůžáky. Večeře bude do 21 hodin, dle jídelního lístku.
   
  V sobotu ráno se uskuteční variantně buď spanilá jízda nebo jízda zručnosti, podle toho, jaké možnosti nám daná lokalita nabídne – začátek dění stanovuji na 10.00, aby měli čas dorazit i Ti, kteří nebudou v Kostelci spát.
  Po obědě se uskuteční konečně orientačněklouzací výlet za zasněženou silnicí, během kterého na Vás bude čekat plnění několika drobných úkolů  – samozřejmě bude silně ovlivněno počasím, zatím neumím věštit, jaké bude a tak jen doufám, že nějakej ten sníh bude.
  Po dojezdu budou vyhlášeny výsledky a odměněni vítězové v kategoriích kluzák/kluzačka 2006, dále pak budeme vesele užívat radosti ze společného setkání Peugeot – clubu.
   
  Neděle – po snídani možnost odjezdu za poznáním okolí (Třebechovické muzeum betlémů, Vamberecké muzeum krajky nebo soukromé muzeum v Letohradě – DOPORUČUJI) – zkrátka se rozloučíme a vyrazíme každý směrem k domovu.
   
  Ubytování v penzionu je pouze pro 50 lidí, dalších 30 lůžek je předběžně zamluveno v hotelu U splavu, vzdáleném cca 200 m chůze. Jídlo není objednáno hromadně, každý si vybere z jídelního lístku. Jídelna v penzionu U kapličky (www.ukaplicky.cz) je dostatečně prostorná pojmout všech 80 lidí, takže v hotelu U splavu (http://www.shotely.cz/hotel_u_splavu_kostelec_nad_orlici/) se bude jednat pouze o ubytování.
   
  Vzhledem k omezené kapacitě lůžek na penzionu potřebuji do 15. 1. 2006 nutně vědět, kolik řádných členů se hodlá dostavit (samozřejmě předpokládám, že žádný z řádných členů nepojede sám a že bude ubytován společně s doprovodem). Přihlášeným po tomto datu nemůžu blokovat ubytování na penzionu a tak se dá předpokládat, že budou spát na 5 minut pěšky vzdáleném hotelu.
   
  Poslední možnost pro přihlášení je omezena buď naplněním obou ubytovacích zařízení nebo datem 31. 1. 2006
   
  Na společné setkání se těší Medvěd + přípravný výbor tohoto srazu.
   
  Ubytování je potřeba uhradit předem, proto Vás prosíme o včasnou úhradu do 15.1.2006! Peníze se zasílají na
  clubový účet  106 206 306 / 2400
  specifický symbol 13.

  variabilní symbol VAŠE ID.

  Přihlašovací formulář najdete zde:

  ID člena
  Jméno
  Počet 12345678910
  Poznámka


Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×