Jump to content
test
Sign in to follow this  

12. sraz Peugeot Clubu


Supetr
 • 12. pažoutí sraz 9. – 11. 9. 2005

  Léto a doba dovolených se zvolna začíná přehupovat do své druhé poloviny a nás napadlo využít ještě posledních hřejivých slunečních paprsků k příjemnému zakončení léta ve společnosti stejně naladěných přátel francouzských lvů.

  Podařilo se nám vybrat a dohodnout velice příjemný autocamp Camp, kde nám ochotný majitel nabídl oproti oficiálnímu ceníku úlevu v tom, že by nám počítal 100Kč/os/noc (ať už ve vlastním stanu nebo v chatě, pokud by někdo vyžadoval v chatě povlečení, tak by cena byla 150/os/noc) - cena je včetně auta.

  V pátek bude jídlo individuální (podle jídelního lístku), očekáváme že budete přijíždět postupně během večera takže hromadnou večeři z našeho pohledu je zbytečné zajišťovat – vařit se bude cca do 22. 00 hodin, ale pokud budeme vědět, že jste na cestě, můžeme kuchaře pozdržet (rozumně!!!). Jinak každopádně něco k jídlu bude i pokud už kuchař bude pryč (klobásy, párky apod).

  Sobotní snídaně bude za 40 Kč dle dohody na místě (párek, obložený talíř + káva nebo čaj). Po snídani bude volný program (cca do 12 hodin), kdy se už NAOBĚDVANÍ (oběd opět dle jídeláku nebo z vlastních zdrojů) přesuneme v koloně (SPANILÁ JÍZDA) na plochu, kde bude jízda zručnosti. Odtud bude též započat orientačně – poznávací výlet nádherným krajem Aloise Jiráska a Boženy Němcové. U tohoto výletu se bude hodnotit splnění daného množství různých úkolů a samozřejmě velice důležitý bude i počet celkově ujetých kilometrů – NESPLNĚNÍ ÚKOLU BUDE PENALIZOVÁNO PŘIČTENÍM 10 km ZA KAŽDÝ NESPLNĚNÝ ÚKOL. Upozorňujeme, že se jedná o výlet, proto čas NEHRAJE roli, když se Vám někde bude líbit, klidně zastavte, udělejte si fotky, osvěžte se v hostinci . . . .

  Po návratu do campu bude vyhlášena soutěž o nejlépe naloženého vuřta (špekáčka, točeňák, kabanos, koninu – každému dle jeho chuťových potřeb, záměrně nepoužíváme výrazu utopenec, neb špekáčka lze naložit i mnoha jinými způsoby) – po Šebetovském Hermoušovi je podle nás třeba pokračovat v podobném duchu. Na večer jsou objednané grilované krůty, pro dámy a mlsné jazýčky doplněné zeleninovým salátem - placeno kolektivně. Večer provedeme vyhodnocení soutěží (jízda zručnosti, sprint, orientačně - poznávací výlet) a pak už bude záležet pouze na nás, jakou zábavu si vytvoříme a jak dlouho budeme společně křepčit – v tomto ohledu si dovolujeme oslovit majitele hudebních nástrojů, zpěvných hlasů nebo třeba aspoň zpěvníků, aby se nebáli, přestali se stydět a tyto věci v průběhu večera ze svých miláčků vyjmuli a použili je).

  Nedělní snídaně bude probíhat jako v sobotu též za 40 Kč, během dopoledne máme ještě v plánu využít místní vodní plochy k závodům na šlapadlech, skoku z mola do vody na bicyklu apod. a po obědě bychom sraz oficiálně ukončili.

  V campu můžete parkovat s auty přímo u stanů (chatek), je však zakázáno s auty jezdit na pláž (poplatek za auto je zahrnut v ceně ubytování).

  Co se týče místní restaurace, tak jídla se pohybují v rozmezí 50 – 60Kč (hotová jídla)

  80 – 90 Kč (minutky),

  točí se pivo Gambrinus 10 za 17 Kč

  Gambrinus 12 za 20 Kč

  a nebo místní pivo Krakonoš 12 za 15 Kč

  Ubytování je možné buď ve vlastních stanech nebo v chatkách – chatek je 10 pro 4 – 6 osob + 5 buněk (3 čtyřlůžkové a 2 pětilůžkové), v případě zájmu o ubytování na posteli žádáme o zaslání objednávky na mail Medvěd s vyznačením doby pobytu (pátek + sobota nebo jen sobota) a též o vyznačení potřeby povlečení (50 Kč/os/noc zaplatíte již přímo v campu proti povlečení)

  Kudy do campu?

  Ve směru od Prahy: Praha – Hradec Králové – Jaroměř – Česká Skalice – vlevo na Červený Kostelec – ve Stolíně vpravo a dále podle cedulí

  Ve směru z Brna: Brno – Svitavy – Hradec Králové – Česká Skalice (dtto Praha)

  Ve směru z Ostravy: Ostrava – Olomouc – Moravská Třebová – Česká Třebová – Ústí nad Orlicí – Rychnov nad Kněžnou – Nové Město nad Metují – Česká Skalice (dtto Praha)

  Ve směru z Liberce: Liberec – Vrchlabí – Trutnov – Červený Kostelec a dále podle cedulí

  Celková suma, kterou Vás tento sraz bude stát se sestává z částky za ubytování (100 Kč/os/noc včetně auta), poměrné částky za sobotní krůtu – odhadem tedy cca 300 Kč/os/víkend - částku ještě upřesníme v prvním srpnovém týdnu, eventuelní přebytek převedeme na klubový účet.

  Potvrzení účasti prosíme nejpozději do 2. 9. společně s penězi na účet 27 – 6405910237/0100, v přihlašovadle prosíme označit počet snídaní a noclehů, o které máte zájem a též vyznačit, zda využijete svého stanu (karavanu) nebo zda máte objednanou chatku.

  Těšíme se na Vás všechny

  Minimaxa (ID 2025)

  Medvěd (ID 824)

  Péťa (ID 2003)

  Přihlašovací formulář najdete zde:

  ID člena
  Jméno
  Počet 12345678910
  Poznámka
Sign in to follow this  


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

články

články

články

×