Přejít na obsah
test

12. sraz Peugeot Clubu


Supetr
 • 12. pažoutí sraz 9. – 11. 9. 2005

  Léto a doba dovolených se zvolna začíná přehupovat do své druhé poloviny a nás napadlo využít ještě posledních hřejivých slunečních paprsků k příjemnému zakončení léta ve společnosti stejně naladěných přátel francouzských lvů.

  Podařilo se nám vybrat a dohodnout velice příjemný autocamp Camp, kde nám ochotný majitel nabídl oproti oficiálnímu ceníku úlevu v tom, že by nám počítal 100Kč/os/noc (ať už ve vlastním stanu nebo v chatě, pokud by někdo vyžadoval v chatě povlečení, tak by cena byla 150/os/noc) - cena je včetně auta.

  V pátek bude jídlo individuální (podle jídelního lístku), očekáváme že budete přijíždět postupně během večera takže hromadnou večeři z našeho pohledu je zbytečné zajišťovat – vařit se bude cca do 22. 00 hodin, ale pokud budeme vědět, že jste na cestě, můžeme kuchaře pozdržet (rozumně!!!). Jinak každopádně něco k jídlu bude i pokud už kuchař bude pryč (klobásy, párky apod).

  Sobotní snídaně bude za 40 Kč dle dohody na místě (párek, obložený talíř + káva nebo čaj). Po snídani bude volný program (cca do 12 hodin), kdy se už NAOBĚDVANÍ (oběd opět dle jídeláku nebo z vlastních zdrojů) přesuneme v koloně (SPANILÁ JÍZDA) na plochu, kde bude jízda zručnosti. Odtud bude též započat orientačně – poznávací výlet nádherným krajem Aloise Jiráska a Boženy Němcové. U tohoto výletu se bude hodnotit splnění daného množství různých úkolů a samozřejmě velice důležitý bude i počet celkově ujetých kilometrů – NESPLNĚNÍ ÚKOLU BUDE PENALIZOVÁNO PŘIČTENÍM 10 km ZA KAŽDÝ NESPLNĚNÝ ÚKOL. Upozorňujeme, že se jedná o výlet, proto čas NEHRAJE roli, když se Vám někde bude líbit, klidně zastavte, udělejte si fotky, osvěžte se v hostinci . . . .

  Po návratu do campu bude vyhlášena soutěž o nejlépe naloženého vuřta (špekáčka, točeňák, kabanos, koninu – každému dle jeho chuťových potřeb, záměrně nepoužíváme výrazu utopenec, neb špekáčka lze naložit i mnoha jinými způsoby) – po Šebetovském Hermoušovi je podle nás třeba pokračovat v podobném duchu. Na večer jsou objednané grilované krůty, pro dámy a mlsné jazýčky doplněné zeleninovým salátem - placeno kolektivně. Večer provedeme vyhodnocení soutěží (jízda zručnosti, sprint, orientačně - poznávací výlet) a pak už bude záležet pouze na nás, jakou zábavu si vytvoříme a jak dlouho budeme společně křepčit – v tomto ohledu si dovolujeme oslovit majitele hudebních nástrojů, zpěvných hlasů nebo třeba aspoň zpěvníků, aby se nebáli, přestali se stydět a tyto věci v průběhu večera ze svých miláčků vyjmuli a použili je).

  Nedělní snídaně bude probíhat jako v sobotu též za 40 Kč, během dopoledne máme ještě v plánu využít místní vodní plochy k závodům na šlapadlech, skoku z mola do vody na bicyklu apod. a po obědě bychom sraz oficiálně ukončili.

  V campu můžete parkovat s auty přímo u stanů (chatek), je však zakázáno s auty jezdit na pláž (poplatek za auto je zahrnut v ceně ubytování).

  Co se týče místní restaurace, tak jídla se pohybují v rozmezí 50 – 60Kč (hotová jídla)

  80 – 90 Kč (minutky),

  točí se pivo Gambrinus 10 za 17 Kč

  Gambrinus 12 za 20 Kč

  a nebo místní pivo Krakonoš 12 za 15 Kč

  Ubytování je možné buď ve vlastních stanech nebo v chatkách – chatek je 10 pro 4 – 6 osob + 5 buněk (3 čtyřlůžkové a 2 pětilůžkové), v případě zájmu o ubytování na posteli žádáme o zaslání objednávky na mail Medvěd s vyznačením doby pobytu (pátek + sobota nebo jen sobota) a též o vyznačení potřeby povlečení (50 Kč/os/noc zaplatíte již přímo v campu proti povlečení)

  Kudy do campu?

  Ve směru od Prahy: Praha – Hradec Králové – Jaroměř – Česká Skalice – vlevo na Červený Kostelec – ve Stolíně vpravo a dále podle cedulí

  Ve směru z Brna: Brno – Svitavy – Hradec Králové – Česká Skalice (dtto Praha)

  Ve směru z Ostravy: Ostrava – Olomouc – Moravská Třebová – Česká Třebová – Ústí nad Orlicí – Rychnov nad Kněžnou – Nové Město nad Metují – Česká Skalice (dtto Praha)

  Ve směru z Liberce: Liberec – Vrchlabí – Trutnov – Červený Kostelec a dále podle cedulí

  Celková suma, kterou Vás tento sraz bude stát se sestává z částky za ubytování (100 Kč/os/noc včetně auta), poměrné částky za sobotní krůtu – odhadem tedy cca 300 Kč/os/víkend - částku ještě upřesníme v prvním srpnovém týdnu, eventuelní přebytek převedeme na klubový účet.

  Potvrzení účasti prosíme nejpozději do 2. 9. společně s penězi na účet 27 – 6405910237/0100, v přihlašovadle prosíme označit počet snídaní a noclehů, o které máte zájem a též vyznačit, zda využijete svého stanu (karavanu) nebo zda máte objednanou chatku.

  Těšíme se na Vás všechny

  Minimaxa (ID 2025)

  Medvěd (ID 824)

  Péťa (ID 2003)

  Přihlašovací formulář najdete zde:

  ID člena
  Jméno
  Počet 12345678910
  Poznámka


Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×