Přejít na obsah
test

1. sraz Peugeot clubu


Supetr
 • aktual.gifJak se nám pomalu blíží konec června, tak s ním se nám blíží i uzávěrka přihlášek na náš první sraz. Protoprosím všechny, kteří se rozhodli, že na sraz přijedou a nejsou dosud přihlášení, aby tak učinili co nejdříve. V pátek 28.6.2002 totiž stahujeme přihlašovací formulář a již nebude možno se na sraz přihlásit!! Tak na to nezapomeňte, protože pokud byste přijeli a nebyli přihlášení, tak se může lehce stát, že pro Vás nebude nikde místo, ať už na spaní nebo v restauraci nebo nezbude prasátko a to by byla veliká škoda, nemyslíte? :-)

  KDY? - 12 až 14. července 2002

  KDE? - V kempu Řásná (8 kilometrů od Telče) na veliké louce až vzadu v kempu

  Po nevydařeném (organizačně) sraze v Brně, jsem se rozhodl zlepšit si u Vás svou reputaci a uspořádat jenom náš soukromý sraz, kterého by se zúčastnila pouze naše krásná francouzská autíčka :-). Jako datum srazu jsem zvolil druhý víkend v červenci, kdy doufám, že bude nádherné počasí. A jako místo jsem vybral kemp Řásná u Telče, protože je to stejně daleko jak od Čechů, tak od Moraváků (SM), aby neremcali, že je všechno jenom pořád v Praze :-)) no a hlavně proto, že já nemusím nikam jezdit :-) a můžu se starat o organizaci o soutěže a o občerstvení.

  PROGRAM :

  - příjezd mezi 12 hodinou polední a večerem do kempu Řásná

   
  MAPY MÍSTA SRAZU
  CR.jpg

  CR.jpg

  telc.jpg

  telc.jpg

  telc-rasna1.GIF

  telc-rasna1.GIF

   
   

  - až se odpoledne (večer) všichni sjedeme, bude oficiální zahájení srazu s proslovem :-))

  - poté se bude konat členská schůze Peugeot Clubu, kde se budou probírat důležité věci

  - večer bude volný program abychom se všichni lépe poznali

  - ráno po probuzení se bude spanilá jízda všech Peugeotků po nejbližším okolím, pokusím se zajistit vjezd na náměstí Telči, kde by se dala udělat nádherná skupinová fotka, ale nic neslibuji, v létě tam bývá docela nával :-(

  - v poledne se stavíme v jedné restauraci na oběd, který si každý platí sám, pokud někdo nebude chtít obědvat, tak si zajistí jiný polední program :-)

  - v odpoledních hodinách bude zahájení soutěží o věcné ceny :-)

  - v pozdních odpoledních, večerních a nočních hodinách bude následovat volný program složený z požívání nápojů (pivo, slivovice), jezení různého jídla (prasátko?) a spousty srandy :-)

  - ráno se bude spát, aby se stihlo před cestou domů dostatečně vystřízlivět

  - v poledních a odpoledních hodinách odjezd domů

  KOLIK TO BUDE STÁT?

  Ubytování v kempu Řásná stojí:

  - 1 auto - 40 Kč/noc

  - 1 stan - 40 Kč/noc

  - 1 osoba - 40 Kč/noc

  Takže pro vysvětlení, pokud pojede 1 osoba svým autem a bude bydlet ve svém stanu sám, tak zaplatí za jednu noc 120 Kč, ale pokud si s sebou vezme svou přitelkyni (přítele), tak zaplatí dohromady 160 Kč, doufám, že jste to pochopili. K ceně je ještě potřeba připočíst 16 Kč na osobu a noc, to je daň obci Řásná.

  Dále se budeme muset podílet na zaplacení občerstvení, přibližná cena by byla asi 100 - 150 Kč na osobu, hodně to bude záležet na tom, co seženu za občerstvení a za sponzory. Mělo by se péct prasátko, pit pivo, slivovice, atd. :-)). Pokud někdo máte nějaké zásoby, tak dovezte :-).

   MOHU S SEBOU NĚKOHO VZÍT?

  Samozřejmě je možno si s sebou vzít přítelkyni (manželku), přítele, kamaráda, či kamarádku, ale jenom v tom případě, že budou mít pochopení pro naše počínání a nebudou se za nás večer a v noci stydět :-)). Stačí jenom do níže položeného formuláře dopsat počet osob, které s vámi přijedou. Pokud je pro Vás nemožné přijet v pátek večer a přijeli byste až v sobotu ráno, tak mi, prosím, napište nebo zavolejte a individuálně se domluvíme.

  SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH LIDÍ


  Pokud máte nějaké připomínky návrhy nebo máte možnost a chuť tento sraz trochu sponzorovat, tak se mi, prosím,  ozvěte.

  Diskutovat o srazu můžeme a samozřejmě budeme v diskuzním fóru :-).

  Tomáš Urbánek

  email - urbanek.tomas@atlas.cz

  ICQ 59956759 online.dll?icq=59956759&img=9

  tel: 0603/329393
Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×