Jump to content
test
Sign in to follow this  

1. sraz Peugeot clubu


Supetr
 • aktual.gifJak se nám pomalu blíží konec června, tak s ním se nám blíží i uzávěrka přihlášek na náš první sraz. Protoprosím všechny, kteří se rozhodli, že na sraz přijedou a nejsou dosud přihlášení, aby tak učinili co nejdříve. V pátek 28.6.2002 totiž stahujeme přihlašovací formulář a již nebude možno se na sraz přihlásit!! Tak na to nezapomeňte, protože pokud byste přijeli a nebyli přihlášení, tak se může lehce stát, že pro Vás nebude nikde místo, ať už na spaní nebo v restauraci nebo nezbude prasátko a to by byla veliká škoda, nemyslíte? :-)

  KDY? - 12 až 14. července 2002

  KDE? - V kempu Řásná (8 kilometrů od Telče) na veliké louce až vzadu v kempu

  Po nevydařeném (organizačně) sraze v Brně, jsem se rozhodl zlepšit si u Vás svou reputaci a uspořádat jenom náš soukromý sraz, kterého by se zúčastnila pouze naše krásná francouzská autíčka :-). Jako datum srazu jsem zvolil druhý víkend v červenci, kdy doufám, že bude nádherné počasí. A jako místo jsem vybral kemp Řásná u Telče, protože je to stejně daleko jak od Čechů, tak od Moraváků (SM), aby neremcali, že je všechno jenom pořád v Praze :-)) no a hlavně proto, že já nemusím nikam jezdit :-) a můžu se starat o organizaci o soutěže a o občerstvení.

  PROGRAM :

  - příjezd mezi 12 hodinou polední a večerem do kempu Řásná

   
  MAPY MÍSTA SRAZU
  CR.jpg

  CR.jpg

  telc.jpg

  telc.jpg

  telc-rasna1.GIF

  telc-rasna1.GIF

   
   

  - až se odpoledne (večer) všichni sjedeme, bude oficiální zahájení srazu s proslovem :-))

  - poté se bude konat členská schůze Peugeot Clubu, kde se budou probírat důležité věci

  - večer bude volný program abychom se všichni lépe poznali

  - ráno po probuzení se bude spanilá jízda všech Peugeotků po nejbližším okolím, pokusím se zajistit vjezd na náměstí Telči, kde by se dala udělat nádherná skupinová fotka, ale nic neslibuji, v létě tam bývá docela nával :-(

  - v poledne se stavíme v jedné restauraci na oběd, který si každý platí sám, pokud někdo nebude chtít obědvat, tak si zajistí jiný polední program :-)

  - v odpoledních hodinách bude zahájení soutěží o věcné ceny :-)

  - v pozdních odpoledních, večerních a nočních hodinách bude následovat volný program složený z požívání nápojů (pivo, slivovice), jezení různého jídla (prasátko?) a spousty srandy :-)

  - ráno se bude spát, aby se stihlo před cestou domů dostatečně vystřízlivět

  - v poledních a odpoledních hodinách odjezd domů

  KOLIK TO BUDE STÁT?

  Ubytování v kempu Řásná stojí:

  - 1 auto - 40 Kč/noc

  - 1 stan - 40 Kč/noc

  - 1 osoba - 40 Kč/noc

  Takže pro vysvětlení, pokud pojede 1 osoba svým autem a bude bydlet ve svém stanu sám, tak zaplatí za jednu noc 120 Kč, ale pokud si s sebou vezme svou přitelkyni (přítele), tak zaplatí dohromady 160 Kč, doufám, že jste to pochopili. K ceně je ještě potřeba připočíst 16 Kč na osobu a noc, to je daň obci Řásná.

  Dále se budeme muset podílet na zaplacení občerstvení, přibližná cena by byla asi 100 - 150 Kč na osobu, hodně to bude záležet na tom, co seženu za občerstvení a za sponzory. Mělo by se péct prasátko, pit pivo, slivovice, atd. :-)). Pokud někdo máte nějaké zásoby, tak dovezte :-).

   MOHU S SEBOU NĚKOHO VZÍT?

  Samozřejmě je možno si s sebou vzít přítelkyni (manželku), přítele, kamaráda, či kamarádku, ale jenom v tom případě, že budou mít pochopení pro naše počínání a nebudou se za nás večer a v noci stydět :-)). Stačí jenom do níže položeného formuláře dopsat počet osob, které s vámi přijedou. Pokud je pro Vás nemožné přijet v pátek večer a přijeli byste až v sobotu ráno, tak mi, prosím, napište nebo zavolejte a individuálně se domluvíme.

  SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH LIDÍ


  Pokud máte nějaké připomínky návrhy nebo máte možnost a chuť tento sraz trochu sponzorovat, tak se mi, prosím,  ozvěte.

  Diskutovat o srazu můžeme a samozřejmě budeme v diskuzním fóru :-).

  Tomáš Urbánek

  email - urbanek.tomas@atlas.cz

  ICQ 59956759 online.dll?icq=59956759&img=9

  tel: 0603/329393


Sign in to follow this  


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

články

články

články

×