Jump to content
test
Sign in to follow this  

Zimní prohlídka u PEUGEOTu....


Supetr
 • Peugeot pomáhá svým zákazníkům s přípravou na zimu

  Servisní prohlídka za 79,- Kč

  Společnost PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. připravila pro své zákazníky speciální podzimní servisní prohlídku za symbolickou částku 79,- Kč. Akce je určena pro všechny vozy Peugeot od roku výroby 1995 a mladší. Po 80 minutové kontrole 33 bodů na vozidle a opravě případných závad, získává majitel nárok na bezplatné využití silniční asistence Peugeot. Prohlídka proběhne v servisní síti Peugeot od 1. listopadu do 29. listopadu 2002.

  V rámci 80 minutové prohlídky prověří mechanici servisní sítě Peugeot 33 kontrolních míst na vozidle. V případě, že jsou zjištěné závady opraveny ve stejném servisním místě, kde proběhla prohlídka, má zákazník nárok na bezplatné využití silniční asistence Peugeot zdarma 6 měsíců od data opravy vozu. Tento nárok získává i ten zákazník, jehož Peugeot byl v rámci podzimní servisní prohlídky shledán v dobrém technickém stavu.

  Autorizovaná servisní síť Peugeot zahrnuje 58 servisních míst po celé České republice. Každé servisní místo disponuje autoservisem, prodejnou náhradních dílů a příslušenství.

  převzato z www.peugeot.cz

Sign in to follow this  


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

články

články

články

×