Přejít na obsah
test

Zimní prohlídka u PEUGEOTu....


Supetr
 • Peugeot pomáhá svým zákazníkům s přípravou na zimu

  Servisní prohlídka za 79,- Kč

  Společnost PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. připravila pro své zákazníky speciální podzimní servisní prohlídku za symbolickou částku 79,- Kč. Akce je určena pro všechny vozy Peugeot od roku výroby 1995 a mladší. Po 80 minutové kontrole 33 bodů na vozidle a opravě případných závad, získává majitel nárok na bezplatné využití silniční asistence Peugeot. Prohlídka proběhne v servisní síti Peugeot od 1. listopadu do 29. listopadu 2002.

  V rámci 80 minutové prohlídky prověří mechanici servisní sítě Peugeot 33 kontrolních míst na vozidle. V případě, že jsou zjištěné závady opraveny ve stejném servisním místě, kde proběhla prohlídka, má zákazník nárok na bezplatné využití silniční asistence Peugeot zdarma 6 měsíců od data opravy vozu. Tento nárok získává i ten zákazník, jehož Peugeot byl v rámci podzimní servisní prohlídky shledán v dobrém technickém stavu.

  Autorizovaná servisní síť Peugeot zahrnuje 58 servisních míst po celé České republice. Každé servisní místo disponuje autoservisem, prodejnou náhradních dílů a příslušenství.

  převzato z www.peugeot.czZpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×