Přejít na obsah
test

Studie 407 Prologue


Supetr
 • Podle serveru Automagazine.be se na nadcházejícím Ženevském autosalonu dočkáme další studie na téma 407 Coupé přímo z designérských dílen Peugeotu. Pokud si dobře vzpomínám, bylo to právě loni v Ženevě, kde jsme všichni mohli obdivovat sportovně střiženou 407 Silhouette.

  K pohonu nového kupátka bude vedle již tradičních benzinových motorů s objemem 2,0 a 3,0 V6 sloužit dvoulitr HDi se 136 Ps a nově také 2,7 HDi s předpokládaným výkonem 204 koní. Tento motor bude spřažen s automatickou šestistupňovou převodovkou, která umožňuje i postupné sekvenční řazení.

  Studie 407 Prologue má oproti sériové 407 mohutnější lví tlamu, vedle které se nachází dvojice mlhových světlometů. Podle očekávání a obecných předpokladů bude mít podobně umístěné mlhovky i na podzim faceliftovaná 307ma. Inovovaná 607 nám dává v tomto ohledu jen za pravdu.

  Co vy na to? Jak dopadne definitivní 407 Coupé? Bude blíže k Prolgue, nebo Silhouette? Jak se díváte na naftové agregáty ve sportovních autech? A co na to Jan Tleskač?

  407prologue3.jpg

  407prologue2.jpg

  407prologue4.jpg

  407prologue5.jpgZpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×