Jump to content
test
Sign in to follow this  

Studie 407 Prologue


Supetr
 • Podle serveru Automagazine.be se na nadcházejícím Ženevském autosalonu dočkáme další studie na téma 407 Coupé přímo z designérských dílen Peugeotu. Pokud si dobře vzpomínám, bylo to právě loni v Ženevě, kde jsme všichni mohli obdivovat sportovně střiženou 407 Silhouette.

  K pohonu nového kupátka bude vedle již tradičních benzinových motorů s objemem 2,0 a 3,0 V6 sloužit dvoulitr HDi se 136 Ps a nově také 2,7 HDi s předpokládaným výkonem 204 koní. Tento motor bude spřažen s automatickou šestistupňovou převodovkou, která umožňuje i postupné sekvenční řazení.

  Studie 407 Prologue má oproti sériové 407 mohutnější lví tlamu, vedle které se nachází dvojice mlhových světlometů. Podle očekávání a obecných předpokladů bude mít podobně umístěné mlhovky i na podzim faceliftovaná 307ma. Inovovaná 607 nám dává v tomto ohledu jen za pravdu.

  Co vy na to? Jak dopadne definitivní 407 Coupé? Bude blíže k Prolgue, nebo Silhouette? Jak se díváte na naftové agregáty ve sportovních autech? A co na to Jan Tleskač?

  407prologue3.jpg

  407prologue2.jpg

  407prologue4.jpg

  407prologue5.jpg

Sign in to follow this  


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

články

články

články

×