Jump to content
test
Sign in to follow this  

Spoilerové kity od FUN Tuningu


Supetr
  • Carzone Specials (http://www.carzonespecials.com) se objevuje poprvé na českém trhu. Tato světově známá a velmi oblíbená značka, jejíž výrobky jsme mohli doposud sledovat pouze v zahraničních tuningových časopisech, si bude hledat cestu k našim tuningovým příznivcům. V základní nabídce jsou také kompletní tuningové kity na vozy Peugeot 106, 206, 306 a 307.

    Čím jsou výrobky Carzone Specials tak vyjímečné? Především jejich designem a cenami. Carzone Specials je jedna z mála společností, která provádí vše ve vlastní režii - od designu, přes výrobu až po distribuci. O kvalitě jejich práce se můžete přesvědčit na přiložených fotografiích. V sortimentu jsou kompletní sady pro jednotlivé typy vozů, či univerzální spoilery a křídla.

    Výhradním dovozcem těchto nevšedních dílů do ČR je FUN Tuning (http://www.fun-tuning.cz) nabízející kompletní sortiment Carzone Specials. Každý člen našeho Peugeot-Clubu má při nákupu navíc nárok na slevu ve výši 5 - 10 %, samozřejmě pokud se prokáže členskou kartou.

    A jak vypadá výsledek designové práce profesionálů Carzone Specials na vozech Peugeot můžete posoudit z následujících fotografií:

     

Sign in to follow this  


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

články

články

články

×