Přejít na obsah
test

Spoilerové kity od FUN Tuningu


Supetr
  • Carzone Specials (http://www.carzonespecials.com) se objevuje poprvé na českém trhu. Tato světově známá a velmi oblíbená značka, jejíž výrobky jsme mohli doposud sledovat pouze v zahraničních tuningových časopisech, si bude hledat cestu k našim tuningovým příznivcům. V základní nabídce jsou také kompletní tuningové kity na vozy Peugeot 106, 206, 306 a 307.

    Čím jsou výrobky Carzone Specials tak vyjímečné? Především jejich designem a cenami. Carzone Specials je jedna z mála společností, která provádí vše ve vlastní režii - od designu, přes výrobu až po distribuci. O kvalitě jejich práce se můžete přesvědčit na přiložených fotografiích. V sortimentu jsou kompletní sady pro jednotlivé typy vozů, či univerzální spoilery a křídla.

    Výhradním dovozcem těchto nevšedních dílů do ČR je FUN Tuning (http://www.fun-tuning.cz) nabízející kompletní sortiment Carzone Specials. Každý člen našeho Peugeot-Clubu má při nákupu navíc nárok na slevu ve výši 5 - 10 %, samozřejmě pokud se prokáže členskou kartou.

    A jak vypadá výsledek designové práce profesionálů Carzone Specials na vozech Peugeot můžete posoudit z následujících fotografií:

     Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×