Přejít na obsah
test

Peugeot uvádí web TV


Supetr
 • www.tv.peugeot.com

  Praha, březen 2008 – K příležitosti ženevského autosalonu 2008, přináší Peugeot novinku - web TV. Uživatelé internetu k ní mají přístup z www.peugeot.com nebo www.tv.peugeot.com.

  Web TV nabízí návštěvníkům 4 programy věnované značce Peugeot. Prezentace je ve čtyřech jazycích (angličtina, francouzština, němčina, španělština).

  První program – AKTUALITY představuje prostřednictvím videa nové modely, nový tým pilotů Peugeot Sport a různé reportáže (např. z tiskové konference s generálním ředitelem značky Peugeot J.-P. Collinem, z návštěvy na stánku Peugeot apod.)

  Druhý program – DESIGN nabízí dvacítku filmů zaměřených na koncepční vozy. Divák uvidí tyto fascinující automobily „v akci“. Specialitou je pak nový film o modelu 308 RC Z.

  Třetí program – PRODUKTY znázorňuje celou modelovou řadu Peugeot a zvláště pak nový model 308 SW.

  Čtvrtý program BLUE LION vypovídá o dlouhodobém závazku značky Peugeot chránit životní prostředí. Návštěvníci zde získají informace o různých projektech vytvořených značkou Peugeot, které se věnují např. filtru pevných částic FAP, výzkumu či novým motorizacím.

  Nové webové stránky nabízí všechny funkčnosti webu 2.0: možnost označit video, objednat si dodávku RSS, možnost poslat video jinému uživateli, zařadit video do složky „Oblíbené“ nebo kopírovat url do svého „blogu“. A navíc každý film je možno zobrazit dvěma způsoby: na celou obrazovku pro maximální vizuální efekt, nebo v normálním zobrazení. Filmy jsou doprovázeny komentáři a vysvětlivkami.

  Web TV Peugeot je k dispozici od 4. března 2008 na www.tv.peugeot.comZpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×