Přejít na obsah
test

Peugeot s pohonem 4x4 realitou!


Supetr
 • Mitsubishi Motors a PSA Peugeot Citroën podepisují dohodu o spolupráci na nových vozech s pohonem 4x4

  Takashi Nishioka, president společnosti Mitsubishi Motors Corporation a Jean-Martin Folz, president skupiny PSA Peugeot Citroën, podepsali dne 4. února 2005 smlouvu o smlouvě budoucí (Letter of intend) o partnerství v oblasti výroby vozů s pohonem 4x4. Definitivní smlouva bude podepsána na jaře 2005.

  Tato dohoda předpokládá v Japonsku roční výrobu 30 000 vozů pro potřeby skupiny PSA Peugeot Citroën, a to na nové platformě Mitsubishi, která je nyní již ve vývoji.

  Nové vozy typu 4x4 by měly být uvedeny na trh v roce 2007 a budou mít specifický styl jak pro vozy Peugeot tak pro vozy Citroën. Budou vybaveny nejnovějšími dieselovými motory HDI a filtrem pevných částic (FAP) z produkce PSA Peugeot Citroën.

  Pro skupinu PSA Peugeot Citroën představují nové vozy 4x4 další rozšíření modelových řad obou značek – značky Peugeot i značky Citroën. Tyto modely osloví nové zákazníky především na evropských trzích.

  Navýšení objemů výroby umožní skupině Mitsubishi Motors zvýšit využití výrobních kapacit a zlepšit tak produktivitu.

  Tento projekt se bude týkat nejprve evropských trhů, obě skupiny však počítají s možností dodávek i do dalších teritorií a s rozšířením partnerství.

  Díky této spolupráci, Mitsubishi Motors Corporation a PSA Peugeot Citroën půjdou cestou oboustraně výhodné strategie – přínosné pro oba partnery.

  TZ PEUGEOT ČRZpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×