Přejít na obsah
test

Peugeot 806


Supetr
 • Verze

  07.jpgAby mohly vyhovět všem požadavkům, jsou vozy 806 v současné době k dispozici ve verzi ST a ve dvou motorizacích: 2.0 benzín, 2.0 HDI. Všechny modely jsou vybaveny ABS. Vpředu mají chlazené kotoučové brzdy, vzadu pak dle jednotlivých motorů bubnové brzdy s chromovanou účinnou brzdnou plochou. Programované deformační zóny a použití vysokotažné oceli v exponovaných místech zajišťují pohlcení nárazové energie. Poloha nádrže uprostřed vozu a její systém automatického odpojení předcházejí riziku požáru. 806-ka neustále bdí jako máma: sedadlo s dětskou úpravou na přání, zavírací systém střechy proti přiskřípnutí, aretace posuvných dveří v otevřené poloze, centrální zamykání všech dveří, dětská pojistka zadních dveří. AIRBAGY Pro zvýšení bezpečnosti je vůz 806 vybaven airbagem řidiče a airbagem spolujezdce. Bližší informace získáte u koncesionářů značky Peugeot.

  Komfort

  Díky variabilnosti si můžete interiér přizpůsobit zcela podle svých představ. Sedadla jednoduše přemístíte jako obyčejná křesla. Ostatně, se svými loketními opěrkami aanim.gif velurovým potahem jsou také tak pohodlná. Sedadla můžete odstranit, přidat, otočit či sklopit podle počtu pasažérů nebo momentální nálady. Prostřední sedadlo druhé řady můžete sklopit. Jeho opěradlo se tak přemění v desku stolu s otvory pro pohárky. Přední sedadla můžete otočit směrem ke druhé řadě sedadel a hrát třeba karty. Stačí otočit přední sedadla a sklopit druhou řadu sedadel. Vše je tak připraveno ke spánku. Řidič může snadno ovládat volant i když má předloktí opřené o loketní opěrku svého sedadla. Bližší informace získáte u koncesionářů značky Peugeot.

  Panoramatické čelní sklo a vyvýšená pozice celého prostoru pro cestující: řidič má picto1.gifdobrý přehled o situaci na vozovce a pasažéři si užívají krásného rozhledu. Výškově nastavitelný volant. Posilovač řízení v základní výbavě. Široká palubní deska. Snadné ovládání autorádia Peugeot (*) na volantu a klimatizace s automatickou regulací k udržování optimální teploty ve vozidle. Lehce přístupné a dobře umístěné ovladače, všudypřítomná ergonomie. Řadící páka je součástí palubní desky. Usnadnili jsme průchod mezi předními sedadly: páka ruční brzdy je umístěna vlevo od řidičova sedadla.

  Peugeot 806 má slunce rád, ale dovede před ním svoje pasažéry ochránit. Přední střešní okno s tónovaným sklem se ovládá manuálně. Při otevření je možné se chránitpicto2.jpg stáhnutím dvou roletek. Zadní okno, také s tónovaným sklem, se ovládá elektricky. Když ho otevřete, automaticky se vysune deflektor, který brání prudkému proudění vzduchu do kabiny. K zajištění bezpečnosti dětí slouží systém proti přiskřípnutí. Zásuvka 12V v úrovni třetí řady sedadel vám v dovolí zapojit třeba nabíječku na telefon či speciální lednici.

  Velká odkládací kapsa s úchytem pro láhev je k dispozici v obou posuvných bočních dveřích. Doklady od vozidla, mapy a jiné předměty , můžete uschovat do zásuvky, umístěné pod sedadlem spolujezdce, kde vám budou okamžitě k dispozici. Jako v letadle mohou pasažéři použít dva vyklápěcí stolky, umístěné na opěradlech předních sedadel. Chcete napsat dopis nebo v klidu posvačit? Žádný problém! (I) V základní výbavě od verze ST Prvky, za kterými je uvedena hvězdička (*), jsou k dispozici sériově nebo na přání v závislosti na verzi. Bližší informace získáte u koncesionářů značky Peugeot.

  Převzato z www.peugeot.czZpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×