Přejít na obsah
test

Peugeot 406


Supetr
 • Detaily, které znamenají mnoho

  406-ka si již své místo na trhu vybojovala. Její nová verze je ještě o něco přitažlivější.Tento velký, mimořádně bezpečnýpeugeot__406_1.gif cestovní vůz spojuje dohromady potěšení z jízdy a maximální spolehlivost. Využívá vše, co tvoří image vozů Peugeot , jako je estetický vzhled, kvalita zpracování, dynamika a špičková technologie. A to nesmíme zapomenout na ověřenou spolehlivost. U nového Peugeotu 406, ať už dáváte přednost sedanu, breaku či coupé, nebudete muset volit mezi potěšením a bezpečností.

  Komfort povýšený na životní zásadu

  Komfort a ergonomie jsou neoddělitelnou součástí vašeho Peugeotu 406, ať už se jedná o sedan nebo break. Každý detail je promyšlený tak, aby peugeot__406_2.gifsloužil cestujícím s ohledem na pohodlí a praktičnost. Velkorysý vnitřní prostor, četné odkládací prostory, tichý interiér... to vše má za cíl pohodlí a klid cestujících.V interiéru, jehož styl se vyznačuje diskrétním designem a velkým výběrem látkových (*), velurových (*) či kožených (*) potahů, je skloubena elegance a útulnost.

  Potěšení za volantem

  Potěšení pro oko, radost z jízdy, pocit bezpečí. V Peugeotu 406 se složitá technologie setkává s jednoduchostí, praktičností a estetičností. Všechny prvky jsou umístěny na snadno viditelných a dosažitelných místech. Čtyřramenný volant, vestavěné audio s odděleným displejem a ovládáním u volantu (*), vícefunkční displej (*), klimatizace (*). Vnitřní vybavení se vyznačuje optimálním rozmístěním, velkou přesností a nejmodernějším technickým řešením.

  Poznámka: výbava u které je uvedena (*), jsou k dispozici sériově nebo na přání v závislosti na verzi.

  Nejmodernější technologie motorů

  Motory Peugeot jsou uznávány pro svou výkonnost, spolehlivost a nenáročnost. Vysoké kvality bylo dosaženo také díkypeugeot__406_3.gif výzkumům, které výrobce provádí v oblasti životního prostředí a ekonomie údržby. Nový Peugeot 406 je nabízen se 6 různými motory. Čtyři jsou benzínové, mezi nimi jeden špičkový šestiválec a 3 naftové motory HDI. Akcelerace, výkon, pohodlná jízda a tichý chod jsou v dokonalé souhře a vůz 406 je díky nim mimořádně kvalitním cestovním vozem.

  Dokonalé jízdní vlastnosti

  Podvozky Peugeot jsou nesporným vzorem kvality. Velká část výzkumu, který tato značka provádí, je zaměřena na zlepšování aktivní bezpečnosti všech jejích vozidel. Mimochodem, nový Peugeot 406 využívá tradiční know-how a zároveň inovuje. Posilovač řízení, přední náprava modifikovaného typu Mc Pherson, zadní náprava s víceprvkovým zavěšením, ABS s elektronickým rozdělovačem brzdných sil, všechny tyto parametry přispívají k dokonalé kontrole jízdního chování vozidla.

  Nejlepší bezpečnostní vybavení

  I v oblasti bezpečnosti automobilu má 406-ka již své jméno. V žádném případě se však neuspokojuje s již dosaženými technologickými vymoženostmi a neustále zaměřuje velkou část svých výzkumů na otázky aktivní a pasivní bezpečnosti všech svých vozidel. U 406 je snaha o bezpečnost dovedena do krajnosti, a proto budete moci v tomto velkém automobilu cestovat s klidnou myslí.

  Text byl převzat z www.domansky.comZpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×