Přejít na obsah
test

Nestárnoucí P205


Supetr
  • Přední čirá optika není jen výsadou nových sériově vyráběných automobilů. Díky tuningovým firmám se dají vylepšit i přídě aut se starším datem výroby. Dočkali jsme se již světel pro 106, 206, 306, 307, 405, 406… no a nyní je došlo i legendu mezi všemi Peugeoty: na 205!

    A pro všechny extremisty ještě přikládám přední nárazník, který dodává jedna francouzská laminátovna. Jedná se o univerzální kousek, který natáhnou a rozšíří či prodlouží podle konkrétního typu auta. Je určen především pro pola, ibizy, fiesty a jím podobné mrňousky. Pro zajímavost demonstruji tuto lopatu na 205.

    Tak jak to vidíte vy? Raději světla nebo nárazníček? Oboje je k dispozici za velice podobnou cenu (350,- EUR). Vzhledem k pomíjivosti a módnosti se dá očekávat pokles ceny u světel, u nárazníku jej nepředpokládám, neboť zde je spotřeba materiálu a množství lidské práce konstantní.

    Tak užijte si své dvěstěpětky a věnujte jim i náležitou pozornost, jsou to kouzelná auta, s nízkou pořizovačkou a relativně levnými náhradními díly. Srandy se s nimi nechá užít opravdu dost a dost!Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×