Jump to content
test
Sign in to follow this  

Nestárnoucí P205


Supetr
  • Přední čirá optika není jen výsadou nových sériově vyráběných automobilů. Díky tuningovým firmám se dají vylepšit i přídě aut se starším datem výroby. Dočkali jsme se již světel pro 106, 206, 306, 307, 405, 406… no a nyní je došlo i legendu mezi všemi Peugeoty: na 205!

    A pro všechny extremisty ještě přikládám přední nárazník, který dodává jedna francouzská laminátovna. Jedná se o univerzální kousek, který natáhnou a rozšíří či prodlouží podle konkrétního typu auta. Je určen především pro pola, ibizy, fiesty a jím podobné mrňousky. Pro zajímavost demonstruji tuto lopatu na 205.

    Tak jak to vidíte vy? Raději světla nebo nárazníček? Oboje je k dispozici za velice podobnou cenu (350,- EUR). Vzhledem k pomíjivosti a módnosti se dá očekávat pokles ceny u světel, u nárazníku jej nepředpokládám, neboť zde je spotřeba materiálu a množství lidské práce konstantní.

    Tak užijte si své dvěstěpětky a věnujte jim i náležitou pozornost, jsou to kouzelná auta, s nízkou pořizovačkou a relativně levnými náhradními díly. Srandy se s nimi nechá užít opravdu dost a dost!

Sign in to follow this  


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

články

články

články

×