Přejít na obsah
test

Nedělní projížďka


Supetr
 • tn_1.jpgTak máme neděli, 21 hodin večer. U nás v Hradci Králové už je tma, lampy pouličního osvětlení svítí, a na jednom malém parkovišti stojí zaparkovaná 206 CC. Master_Tom (Tomáš Tureček) totiž dnes přespává se svým autem v Hradci, tak jsme se domluvili a dali si sraz. To víte, mám 405ku (rodinné autíčko) a možnost projet se v "kočkolapu" a navíc s odklápěcí střechou se prostě neodmítá.

  První, co Vás zaujme, je jistě desajn auta. Jednoduše řečeno - povedl se !!!! Auto je vyváženétn_4.jpg, oblé tvary karoserie modře podbarvené se lehce vtírají do očí a nedovolí vám vyjít z úžasu. Škoda jen, že už byla tma a krása vozu nemohla tak vyniknout.... No, koukněme se dále: Tom sedá do auta, otáčí klíčkem a po nastartování mačká magické tlačítko - nejdříve sjíždí přední okénka (samozřejmě bezrámová), poté zajedou dvě zadní mikrookénka, otevře se zadní kufr a ???? No samozřejmě, střecha se začíná posouvat směrem ke kufru a ladným pohybem v něm mizí. Nakonec se ještě zaklapne kufr a divadlo skončilo. Hezké představení.....

  Auto už jsme si připravili, tak hurá na projížďku. Přeci jenom je trochu zima, tak Tom před výjezdem ukáže reprízu se střechou a pak již hurá kupředu !. Auto má 140 koní, majitel ho ale teďka zajíždí, takže max. výkon jsem nezažil. Ale i když slyšíte lehké brumendo pod kapotou, jež při při tn_7.jpgpřekročení 3 tis. otáček se mění v hlasitý a příjemný hukot motoru, víte, že tohle auto druhé z křižovatky neodjíždí .......

  Okruh po Hradci byl příjemný, v anatomických sedačkách se sedí příjemně a Tom mi to dává značně najevo. Zatáčka sem, zatáčka tam, hup na brzdu .... Auto se chová neutrálně a určitě se nedostanete do okamžiku, kdybyste něměli nad autem 100 procentní kontrolu. Bohužel je cesta krátká (nebo spíš rychle projetá), takže již přijíždíme k parkovišti a já si vychutnávám poslední sešlápnutí brzdy.

  tn_9.jpgJeště lehký pohled do kufru tohoto sporťáčku, který jistě moc velký nebude... a hle??? vždyť ono to má aspoň 400 litrů !!!!!! Je tedy pravda, že když stáhnete střechu, tak přijdete o většinu prostoru, ale oněch 400 litrů mě tedy velice příjemně překvapilo.

  No, holt pěkné autíčko. A aby jste se mohli těšit ještě víc, tak Tom pro Vás připravuje článek o svém autíčku .........

  Místo pozdravu snad zvolání - Sluníčku zdar a kabrioletům zvlášť !!!!

  Ondra MalýZpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×