Přejít na obsah
test

Dubnové komorní srazy


Supetr
  • V měsíci dubnu se konaly dva malé srazy a hned v našich dvou největších městech. Svolat se je podařilo díky našemu diskusnímu foru, na kterém se členové dokázali dohodnout na datu, místě konaní a organizaci.

    tn_sraz_vasenda_8.jpgPrvní sraz se konal v sobotu 3.4.2004 odpoledne a to v Praze přímo v areálu servisu Auto Vašenda, který se rovněž ujal role hostitele a organizátora. Dle přihlašovacího formuláře se zdálo, že se nás sejde doopravdy početná skupina, což se také naplnilo a parkoviště před servisem bylo zcela "lvíčkuplné". Osobně jsem počet aut nepočítal, ale podle odhadu jich tam bylo přes dvě desítky. Program byl plně v rukách účastníků, pouze v blízkém bufetu byl pro nás připraven dárek od Auto Vašenda ve formě naprosto skvělého guláše, na kterém si všichni moc pochutnali ;-).gif. Ti, kteří se zrovna nezabývali konzumací jídla si prohlíželi auta svých klubových kolegů a případně hledali námět k vylepšení svého, plechového miláčka, což některým zabralo celé odpoledne. Navečer jsme se přemístili do blízkého bufetu, kde na nás čekal zbytek guláše a grilovaná kuřecí stehýnka. Do ukončení srazu cca v 21:00 se vedly dlouhosáhlé debaty o clubovém dění, o různých technických problémech a jejich řešení, atd. Pro mě osobně to bylo velice příjemné zpestření sobotního odpoledne a večera. Na závěr bych chtěl poděkovat za všechny účastníky servisu Auto Vašenda za jejich ochotu s námi ztratit jedno odpoledne ze svého volného času a také za pozvání na vynikající gulášek. Doufám, že si podobnou akci zopakujeme.

    Pár fotek ze srazu najdete v naši galerii.

    tn_pict1358.jpgDruhý sraz v měsíci dubnu se konal v Brně na Brněnské přehradě a to ve středu 7.4.2004 v 17:00 na parkovišti č.1. Složení autíček bylo následující 3x205, 1x309, 3x405, 1x605, celkem 11 lidí. Dle debaty na fóru byla nálada výborná přestože bylo trochu chladněji. Po seznámení a následné prohlídce všech zúčastněných aut se všichni na závěr ohřáli u čajíčku v teploučku jedné hospůdky. Všichni zúčasnění se dohodli na opakování podobných akcí, proto kdo jste z Brna a blízkého okolí sledujte bedlivě diskuzní fórum sekci srazy, kde se členové z Brna a okolí domlouvají, kdy a kde se znovu sejdou.

    Tentokráte více fotek než ze srazu v Praze najdete opět v naší galerii.Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×