Jump to content
test
Sign in to follow this  

Dubnové komorní srazy


Supetr
  • V měsíci dubnu se konaly dva malé srazy a hned v našich dvou největších městech. Svolat se je podařilo díky našemu diskusnímu foru, na kterém se členové dokázali dohodnout na datu, místě konaní a organizaci.

    tn_sraz_vasenda_8.jpgPrvní sraz se konal v sobotu 3.4.2004 odpoledne a to v Praze přímo v areálu servisu Auto Vašenda, který se rovněž ujal role hostitele a organizátora. Dle přihlašovacího formuláře se zdálo, že se nás sejde doopravdy početná skupina, což se také naplnilo a parkoviště před servisem bylo zcela "lvíčkuplné". Osobně jsem počet aut nepočítal, ale podle odhadu jich tam bylo přes dvě desítky. Program byl plně v rukách účastníků, pouze v blízkém bufetu byl pro nás připraven dárek od Auto Vašenda ve formě naprosto skvělého guláše, na kterém si všichni moc pochutnali ;-).gif. Ti, kteří se zrovna nezabývali konzumací jídla si prohlíželi auta svých klubových kolegů a případně hledali námět k vylepšení svého, plechového miláčka, což některým zabralo celé odpoledne. Navečer jsme se přemístili do blízkého bufetu, kde na nás čekal zbytek guláše a grilovaná kuřecí stehýnka. Do ukončení srazu cca v 21:00 se vedly dlouhosáhlé debaty o clubovém dění, o různých technických problémech a jejich řešení, atd. Pro mě osobně to bylo velice příjemné zpestření sobotního odpoledne a večera. Na závěr bych chtěl poděkovat za všechny účastníky servisu Auto Vašenda za jejich ochotu s námi ztratit jedno odpoledne ze svého volného času a také za pozvání na vynikající gulášek. Doufám, že si podobnou akci zopakujeme.

    Pár fotek ze srazu najdete v naši galerii.

    tn_pict1358.jpgDruhý sraz v měsíci dubnu se konal v Brně na Brněnské přehradě a to ve středu 7.4.2004 v 17:00 na parkovišti č.1. Složení autíček bylo následující 3x205, 1x309, 3x405, 1x605, celkem 11 lidí. Dle debaty na fóru byla nálada výborná přestože bylo trochu chladněji. Po seznámení a následné prohlídce všech zúčastněných aut se všichni na závěr ohřáli u čajíčku v teploučku jedné hospůdky. Všichni zúčasnění se dohodli na opakování podobných akcí, proto kdo jste z Brna a blízkého okolí sledujte bedlivě diskuzní fórum sekci srazy, kde se členové z Brna a okolí domlouvají, kdy a kde se znovu sejdou.

    Tentokráte více fotek než ze srazu v Praze najdete opět v naší galerii.

Sign in to follow this  


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

články

články

články

×