Jump to content
test
Sign in to follow this  

Autosalon Geneva 2003


Supetr
 • Jsem moc rád, že náš Peugeot club jako první zveřejňuje fotky aut, které se představí na zmíněném autosalonu.

  307cc.jpg307cc jsem již v krátkosti představili před dvěma dny. Nyní přinášíme akční fotku CCčka a jednu typicky "francouzskou bulvarovku".

  807 Grand Tourisme - 807 ve sportovně luxusní výbavičce. Velká a široká kola. Výplň masky a průduchu v nárazníku je více agresivní. Interiér v kůži a s nádechem limuzín.

  hoggar1.jpgHoggar - měsíční vozítko. Tento těžko zařaditelný koncept navazuje na Runabout a trošku na Citytoyz. O motoru a podvozku není zatím víc informací. Opět ukazují designéři od Peugeotu, že jsou pro každou srandu a že líbivost je jejich silnou stránkou. Tato zajímavá bugina nabízí mimo netradičního designu také celou řadu technických specialit. Jednou z nich je jistě fakt, že Hoggar disponuje dvěma motory. Jedním v předu a druhým v zadu. Tyto dva motory o celkovém výkonu 264 kW/360 k a točivém momentu 800 Nm propůjčí čtyřmetrovému automobilu konstruovanému pro dva pasažéry mimořádnou svižnost. Ani komfortu chtivý zákazníci však nepřijdou zkrátka. Interiér je vyveden v kůži a napěchován nejmodernější elektronikou, ať už se jedná o navigační systém nebo MP3 přehrávač.

   

  vainquer3.jpgVainquer - vypadá to, že tentokrát vykradli nápad Tomáše MAšinky. Pamatujete na jeho studii konceptcaru? Podobnost čisté náhodná nebo, že by toto retro spojení viselo ve vzduchu a chopili se ho na sobě nezávisle oba designéři (Mašinka + pro nás bezejmenný francouz)? Tome, promiň, ale tvůj kolega to dotáhl mnohem dál a výsledek působí mnohem realističtěji. Zvláštní je spojené přední optiky podobné konceptu RC a masky ze starých Peugeotů. Zadní číst auta je více supersport. Trošku Bugatti. Určitě nápadným prvkem je čtveřice centrálně umístěných výfuků.

  Omlouvám se všem, kterým vadí, že na velkých fotkách je umístěno logo Peugeot Clubu. Je to naschvál. Vzhledem k exluzivnosti publikovaných materiálů jsem se tím snažil zamezit kopírovanosti mezi servery či tištěnými periodiky. Logo jsme se snažil vždy umístit tak, aby co nejméně vadilo při prohlížení a zároveň zhoršilo jeho další publikovatelnost. Díky za pochopení.

  Tak si to užijme a očekávám v diskuzi Vaše názory.

  m206

   

Sign in to follow this  


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

články

články

články

×