Přejít na obsah
test

307 Berline


Supetr
 • Přinášíme Vám další novinku, která by se mohla prodávat u nás, jedná se o speciální edici 307ček. Text byl převzat z www.peugeot.com, přeložil to Karel Volný (ID 46). Díky. Co doporučuju za všimnutí, je motor, kterým by měl být vůz vybaven!!!

  TECHNOLOGIE

  Špičková technologie automobilu 307 Berline slučuje širokou řadu inovačních technologických řešení pro zajištění bezpečnosti a komfortu cestujících.

  Snímač s dvojí funkci:

  dvojí funkce snímače vykoná dvojí úkol: detekuje déšť a snímá jasu, toto zlepšení zaručuje optimální spolehlivost, když srovnáme snímač předchozí generace. Tento snímač automaticky aktivuje když bude potřeba stěrače a světlomety.

  Systém usnadňující parkování

  Systém usnadňující parkování v 307 SW funguje prostřednictvím 4 zpětných snímačů umístěných na spodní straně zadního nárazníku.

  RT3 Telematic:

  307 SW volitelná nabídka vybavení Telematic RT3 Rádio Telefon (rádio telefon + družicová navigace + lokalizace pohotovostní oddíly)je ve 2 verzích:

  Vybavení jednobarevným CT monitorem, který zobrazí symbol oznamující směr trasy a nebo je opatřený 7-palcovým barevným DT monitorem s kartografickým displejem.

  Tato volitelná výbava odpovídá třem podmětům:

  - zvětšuje bezpečnost.

  - usnadňuje pohyblivost.

  - poskytuje maximální cestovní komfort.

  Elektrické chromované zpětné zrcátko

  307 SW přichází s vnitřním elektrickým chromovaným zrcátkem a elektricky nastavitelnými vnějšími zrcátky.

  Tempomat

  Tempomat dovoluje řidiči udržovat rychlost vozidla v stálém poměru pod jakýkoliv stupněm náklonu, aniž musí sešlápnout plyn. Řidič může upravit rychlost vozidla buď sešlápnutím plynu nebo povelovým tlačítkem na volantu.

  VÝKON

  307 Berline je vybaven motorem HDi 1.6- litrů 110 koní, který obsahuje filtr pevných částic. 5-rychlostní automatická převodovka je k dispozici pro 1.4-litrové 85 koní benzinové motory. V této automatické převodovce může být použit « TIPTRONIC – Systém PORCHE » způsob s následným přeřazením: Řidič zařadí první rychlost a další již řadí bez námahy, hladce, přesně a rychle. Může rovněž využit automatický «auto-aktivním mód » - přizpůsobeni stylu řidiče, podmínkám řízení a hmotnosti nákladu.

  DESIGN

  Jako nepochybně nejlepší charakteristikou 307 je profil jejího čelního skla. Díky jejímu sklonu a prostornému povrchu poskytuje čelní sklo 307 dokonalou světelnost a celkový výhled.

  13 barev karoserie

  307 Berline přichází s 13 barvami karoserie: Apple Green, Mercury Grey, Oakland zeleň, Modř indigová, Aluminium, Bianca bílý, Flamenco červený, Diablo červený, Onyx černý, Sahara žlutý, Čína modrý.... Tyto barvy dovolí, abyste nejlépe vyjádřili charakter, originalitu a dynamiku stylu.

  INTERIÉR

  307 má převratný vnitřní prostor. Oba délka a výška jsou vskutku šlechetné, obdařují automobil výjimečným životním prostorem; přední čelní sklo je obrovské a palubní deska je široka. Řidič si vychutná skoro všechny představitelné polohy sedadla pro malé, prostřední nebo vysoké postavy.

  Prostor

  307 Berline nabízí 7 vlastních barevných kombinaci tkanin nebo veluru a různé sjednocení barev na přístrojové desce, sedadla a opěradla , včetně nové obchodní značky Bianki.

  BEZPEČNOST

  307 Berline reaguje na požadavky týkající se bezpečnosti všech cestujících, zaručuje jim perfektní cestování plné pohody.

  Pasivní a aktivní bezpečnost

  307 Berline je plně vybavena pro aktivní bezpečnost.

  Přední sedadla, které již obsahují boční bezpečnostní vaky (pro ochranu hrudníku), jsou opatřené aktivní opěrkou hlavy, která pohlcuje účinek nárazu a zmenšuje nebezpečí zranění krčního obratle.

  Struktury předních sedadel jsou postavené na nové standartě FTE - vložení kovového pouzdra, která vyhovuje nejvyšším bezpečnostním předpisům, vezměte v úvahu významné zlepšení odporu v případě kolize zezadu. Samozžejmostí jsou pyrotechnické bezpečnostní pásy.

  Pro maximální bezpečnost cestujících je každé zadní sedadlo opatřeno 3-bodovým bezpečnostním pásem.

  Každé zadní sedadlo vyhovuje evropským kritériím zavazadlového crash testu.

  Postranní sedadlo přišlo s ISOFIX kováním - zakotvení zvláštní dětské sedačky.

  Taktéž, 307 Berline je opatřený 6 airbagy (2 přední airbagy, 2 postranní airbagy a 2 ochranné airbagové závoje) stejně jako zasunovací hřídelí volantu.

  RT3 Telematic

  pro bezpečí a potěšení, poskytuje 307 Berline , prostřednictvím Telematic možnost, přístupu k pohotovostním službám a umístění pomoci:

  Pohotovost poskytuje ruční nebo automaticky přístup k poloze pohotovosti v případě že se stane nehoda, přepadení nebo nemoc, buď řidič nebo jiní cestující, stejně jako v každém jiném kvalifikačním případu který lze prověřit. Plná podpora služeb zahrnuje opravy, vlečení, ubytování, pokračování v cestování, … následující lokalizace návštěvníka.

  Brzdová soustava

  307 Berline používá, pomocí ESP systému, všechny výhody maximálního bezpečnostního vybavení spojené s ABS a elektronickým rozdělovačem brzdicí síly (EBFD).

  Toto složení zajistí spolehlivý výkon brždění za každých okolnosti. V případě nepředvídané situace napomáhá nouzová brzda (EBA) optimalizovat brzdicí tlak závisející na sešlápnutí pedálu brzdy řidičem.

  No a protože mě ta 1,6ka HDi hodně zaujala, tak sem zangažoval předsedu, aby zavolal na info linku peugeot.cz. Jak to probíhalo? Tak čtěte....

  prislo mi to jako na lince paegasu

  prvne zaznela hudba, pak to zvedl nejakej pan, popral dobry den predstail se a zeptal se jak muze pomoct. Tak jsem taky rekl dobry den a predstavil se, pak jsme se zeptal, kdy a do jakejch modelu se budou davat motory 1,6 HDI, na to se me zeptal jakej maji vykon, tak sme mu rekl, ze 90 a 110 koni. Na to mi rekl, ze v druhe polovine roku. Tak jsem zopakoval otazku do jakejch modelu (zeptal jsme se naschval jestli do 307 enbo 206), tak chvili neco hledal apak rekl, ze do 307 a pak do tech ostatnich a ze vic informaci nemaji.

  Podle mejeho nazoru nemel paru na to co jsme se ho ptal, mozna znal datum, ale podle me, se ty motory zacnou davat soucasne jak do 206 tak do 307, do 406 uz ne, ta uz je na to moc staraZpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×