Přejít na obsah
test

Zboží na objednávku


Supetr
 • Všímaví čtenáři našich stránek si jistě všimli nově přidané položky "ZBOŽÍ". Položku "ZBOŽÍ" najdete po přihlášení nahoře v menu, kde to již dobře znáte, protože si tam upravujete své osobní nastavení nebo přidáváte fotky svého autíčka :-) . Jedná se o určitou alternativu k našemu e-shopu, ve kterém jsme bohužel limitováni cenou výrobku závislou na počtu kusů, protože nikdo z nás není tak bohatý, aby si mohl dovolit půjčit bezplatně např. 20000 Kč na výrobu deštníků, které by se prodaly až třeba za rok.

  Proto vznikl nápad si zboží nejdříve objednat, zaplatit a až bude dostatečný počet kusů, tak posléze i nechat vyrobit. Tímto se tato finanční "půjčka" rozdělí mezi více lidí. Musíte počítat s tím, že bude třeba trvat rok, než si zboží objedná a ZAPLATÍ požadovaný počet lidí. To slůvko zaplatí je velice důležité, protože bez řádného zaplacení nebudete zařazeni mezi uživatele čekající na objednávku. Proto po objednání zboží radši zaplaťte co nejdříve, abyste na to nezapomněli, jako se to často stává u členských průkazů, kdy si je objedná spousta lidí, ale zaplatit je je ochotna tak pouze polovina.

  Ale nyní co je pro Vás připraveno, jako první jsme pro Vás připravili:


  • deštníky

  • veliká samolepka našeho loga

  • veliká samolepka loga se stínítkem

  To ale není vše, pokud se tento systém objednávání a placení zboží osvědčí, není problém takto nechat vyrobit cokoliv, jako např.:


  • kšiltovky

  • bundy (letní a zimní)

  • hrníčky (0,3 l, 0,5 l)

  • clona na přední sklo

  • kraťasy

  • atd. :-)))

  Všechno bude záviset už jenom na Vás jak moc pilně si budete objednávat.

  Ještě malá poznámka, jsme moc rádi že vyvíjíte aktivitu a snažíte se nás k něčemu dokopat, ale všeho s mírou. Narážím na příspěvek od Cabria v diskuzi o tom jaké zboží si přejete s tím, že má katalog. My máme taky katalog a víme, co by se mohlo začít vyrábět, chceme to stejně tak moc jako vy, o to se nebojte :-), navíc pro jakési zachování kvality a jednoty je vhodné aby výrobu zadával jeden člověk, který je k tomu vybaven grafickým cítěním a tím je v našem clubu jedině Michal, proto Vás prosím, nechejte vymýšlení a výrobu na nás, díky :-). Pokud se Vám nelíbí jakým způsobem to tady vedeme, tak se příští rok můžete vyslovit při volbách a zvolit si lidi, kteří to tu budou vést lépe než my. Tím ovšem neříkám, že jsme bez chyb a že nepotřebujeme občas k něčemu popostrčit :-)).Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×