Přejít na obsah
test

Volby 2004


Supetr
 • Po dvou letech se nám opět blíží termín voleb do předsednictva a do revizní komise občanského sdružení Amis de Lion. Proto bych chtěl poprosit všechny členy, kteří si myslí, že by dokázali Peugeot clubu obětovat svůj veškerý volný čas, že by dokázali přinést do vedení a potažmo do dění v Peugeot clubu svěží vítr a kteří se nebojí psaní článků, vyjednávání slev a mnohého dalšího, aby se zamysleli, zda to nejsou ti praví do vedení Peugeot clubu. Kandidovat může kterýkoliv člen.

  Jak budou volby probíhat?

  Ti z vás, kteří se rozhodnete kandidovat do předsednictva nebo do revizní komise, zašlete na můj e-mail svůj volební program. Skladbu a délku Vašeho volebního programu necháme pouze na Vaší fantazii. Volební programy jednotlivých kandidátů budu přijímat do 15. července, poté budou s nimi seznámeni ostatní členové a budou mít zase měsíc na rozhodnutí, kteří kandidáti jsou ti praví.

  Jak budeme volit?

  Po sestavení kandidátky (do předsednictva a do revizní komise) budeme mít měsíc na výběr těch pravých kandidátů, kterým dáme svůj hlas. Volby budou probíhat od 15. do 22. srpna na těchto internetových stránkách. Vzhledem k tomu, že pro vedení je třeba 5 členů a pro revizní komisy 3 členi, tak budeme mít možnost vybrat si z kandidátů právě 5 resp. 3 kandidáty a ty pak zvolit.

  Jen tak pro doplnění zopakuji, jaké povinnosti a práva čekají na členy předsednictva a revizní komise.

  Vedení: vedení si ze svého středu zvolí prezidenta, tajemníka a pokladníka. Mají za povinnost se starat o hladký běh a fungování stránek, komunikovat s firmami a se sponzory, zajišťovat slevy, pořádat srazy, psát články, starat se o stránky, vyrábět a distribuovat členské karty atd. atd. Proste samé povinnosti ;-).gif.

  Revizní komise: Tito lidé mají za úkol chránit peníze, které protečou clubovým účtem tak, aby byly správně vynaloženy. Na první pohled to vypadá jako jednoduchý úkol, ale spousta lidí si na této pozici vylámala zuby.

  Po přečtení těchto pár řádek, se prosím všichni zamyslete a pokud máte silný pocit, že toto je ten koníček, kterým byste chtěli trávit příští dva roky, tak si sestavte volební program a zašlete mi jej na e-mail. Naposledy Vás upozorňuji, rozmyslete si tento krok velmi dobře, protože jde o časově velice náročnou a zodpovědnou práci a já bych byl velmi nerad, pokud by nové vedení vydrželo sotva pár měsíců a tím zničilo to, co jsme za ty dva roky vybudovali.Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×