Přejít na obsah
test

Placené členství


Supetr
 • Ti, kteří jsou pravidelnými čtenáři našeho fora si jistě povšimli, že v sekci club se objevilnávrh od vedení klubu na vybudování dvojího členství. Nejedná se o naše obohacení, vedení z našich peněz neuvidí ani korunu a pokud ano, tak to bude výdaj spojený občanským sdružením, jinak to ani podle stanov nejde. Důvod, proč jsme se k tomuto kroku rozhodli, je jednoduchý, chtěli bychom co nejvíce zkvalitnil služby našeho sdružení a zejména přilákat více strategických partnerů, kteří slyší na to, že lidé jsou ochotni za něco zaplatit. Pro ty, kteří nebudou ochotni platit, tak se v podstatě nic nezmění, ale budou muset počítat s mnohými omezeními oproti platícím členům. Z předešlé věty vyplývá, že jeden druh členství bude tak jako doposud zadarmo ten druhý bude za peníze. Náš návrh prošel poměrně rozsáhlou diskusí s mnoha věcnými postřehy a doplněními od Vás, od členů. Navrhované změny jsou ale tak rozsáhlé, že se nevyhneme změně stanov a hlasování s tím spojeným.

  No a jak by to mohlo vypadat?

  Peugeot club bude mít dvojí členství, jedno zadarmo (čestné) a druhé placené (řádné). V případě čestného členství dojde ke zmenšení práv, jakých nyní všichni požíváme.

  Práva a povinnosti čestného člena:

  - účastnit se i nadále diskusí ve foru, či na chatu.

  - omezené prohlížení seznamu členů clubu (zůstalo by u základního tabulkového výpisu)

  - nemožnost detailního popisu svého vozu včetně vkládání fotografií

  - ve foru by nebylo možno mít podpis

  - ve foru by nebylo možno mít obrázek (avatar)

  - nemožnost využívání slev poskytovaných clubem

  - dále se zbavují práva na hlasování o dění v clubu

  Naopak řádní členové by narozdíl od čestných členů požívali řadu výhod:

  - plnohodnotně se účastnit na diskusích i na chatu

  - možnost detailního prohlížení seznamu členů

  - podrobný popis svého auta

  - fotky u svého auta bez omezení počtu a velikosti

  - ve foru zůstane zachována možnost podpisu

  - ve foru zůstane zachována možnost obrázku (avataru)

  - e-mail ve tvaru neco@peugeot-club.cz (com .sk)

  - stránku ve tvaru neco.peugeot-club.cz (com .sk), zatím jen předběžně podle zájmu, byl by na to potřeba vlastní server.

  - výrazné slevy v e-shopu oproti čestným členům

  - možnost používat členskou kartičku (její zřízení a obnovování platnosti by bylo zahrnuto v členském příspěvku)

  - slevy v celorepublikové servisní síti a dalších firem

  - slevy na srazech oproti čestným členům

  - přístup ke speciálním materiálům (servisní manuály, atd.)

  - samolepka na auto, abychom se poznali

  Návrh ceny jsme již probrali na foru, oproti mému návrhu je zde malá změna. Zřízení řádného členství by stálo 300 Kč, platnost tohoto členství by bylo jeden rok. Tato suma v sobě zahrnuje vytištění nové kartičky, která by byla platná jeden rok. Prodloužení řádného členství na další rok bude stát 250 Kč, tato cena v sobě zahrnuje i mimo jiné samolepku na prodloužení platnosti kartičky. Jeden etický problém nám zde ale zůstal, jedná se o členy, kteří si objednali nebo zaplatili členskou kartičku. Tito lidé to s děním v peugeot clubu již mysleli vážně a od nás by bylo nefér po nich chtít plnou sumu za řádné členství. Proto ten, kdo si objednal a zaplatil kartičku a bude se chtít stát řádným členem, tak jako vstupní poplatek zaplatí pouze 250 Kč. Na druhou stranu ale ti, kteří si kartičku objednali a zaplatili a řádným členem se stát nechtějí, mají drsně řečeno smůlu a my jim již nemůžeme pomoci. Platnost vyrobených kartiček totiž končí.

  Další důležitou změnou je změna našeho loga, jehož novou podobu si necháme jako překvapení při spuštění nového systému. Logo je mnohem více dynamické a lépe tak vystihuje náš club. Nově vyrobenému zboží do e-shopu vyloženě sluší. Se změnou loga přijde i nový design kartiček, proto bude zrušena platnost stávajících.

  A nyní přistoupíme k tomu nejdůležitějšímu a to k hlasování. Hlasujeme o nové podobě stanov Občanského sdružení Amis de Lion. Návrh stanov najdete zde. Hlasování bude probíhat ode dneška do 20.3.05, pozor, hlasovat mohou pouze přihlášení uživatelé, každý hlas je zaznamenán, a každý může hlasovat pouze jednou!Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×