Přejít na obsah
test

Partneři clubu


Supetr
 • Vážení členové,

  připravili jsme pro Vás novou sekci, kde najdete seznam partnerů Peugeot-CLUBU. Předem ale objasním, kdo je partnerem clubu. Upozorňuji předem, že partneři nerovná se firmám, co nám poskytují členy. Partnerství je o nečem jiném a slevy jsou bonusem navíc.

  Partnerem clubu je firma či osoba, která fandí naší značce. Samozřejmě jenom fandovství nestačí, je potřeba také nabídnout něco navíc - samozřejmě i z naší strany. Proto jsme zavedli Partnery clubu, u kterých máme jistotu, že budou pro členy poskytovat kvalitní služby, pravdivé informace a odpovídající hodnotu. Zároveň se očekává, že partner bude sdlíný na nové informace vhodné pro členy atd. Na oplátku se PEUGEOT-CLUB zaručuje, že bude adekvátním způsobem prezentovat tuto firmu ve svém clubu, bude hájit její dobré jméno a bude připraven řešit veškeré stížnosti řádných členů k partnerovi.

  certifikat.jpgPartnera našeho clubu poznáte podle certifikátu, který peugeot-club propůjčuje partnerům na dobu jednoho kalendářního roku. Na konci této doby dojde k vyhodnocení spolupráce a k případnému prodloužení či zrušení partnerstvi. Pro členy by toto logo mělo zajišťovat především dobré služby dané společnosti vůči členům. Zároveň má partner právo požadovat na členovi průkaz k prokázání příslušnosti k Peugeot-clubu.

  Seznam našich partnerů můžete najít pod sekcí Partneři, odkaz naleznete na hlavní stránce vpravo nahoře.

  PS: V současné době jsem těsně před dohodou s nadpoloviční většinou servisů ze sdružení AutoFrance. Doufám, že Vám v nejbližší době budeme moci přinést již dlouho slibovanou a dlouho očekávanou servisní sítí po celé ČR.Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×