Přejít na obsah
test

Kandidátka pro volby 2004


Supetr
 • Ve článku s názvem Volby 2004 ze dne 13.6.2004 jsme Vás seznámili s faktem, že se blíží konec volebního období a požádali jsme o případné zvážení své kandidátky. Kandidátku jste mi mohli zaslat do 15. července. Bohužel do vedení ani do revizní komise neměl nikdo tu odvahu se přihlásit, tzn. nikdo mi na vlastní popud nezaslal svoji kandidaturu. Mě osobně to velmi mrzí, protože tento club jsme zbudovali hlavně pro Vás a já osobně jsem očekával celkem slušný zájem o to, mít tu možnost spolurozhodovat o dění, protože již během našeho funkčního období jsem byl vícekrát kontaktován lidmi, kteří se chtěli velmi aktivně podílet na fungování clubu, bohužel ani tyto osoby mi svůj volební program nezaslaly.

  Pár lidí, o kterých jsem se domníval, že by byli ochotni a schopni jednu z těchto funkcí zastávat jsem i sám kontaktoval, někteří přímo odmítli a někteří mi přislíbili, že pokud se rozmyslí, že mi svou kandidátku zašlou. Bohužel se tak nestalo. No a protože prosit se má pouze jednou, tak kandidátka teď vypadá, tak jak vypadá.

  Z 5-ti původních členů vedení (tj. Ondra, Michal, Voštík, Master_Tom a já) se rozhodli pokračovat v této funkci pouze 3 členové, no a protože vedení má mít 5 členů a já už nemám zájem a ani chuť shánět někoho dalšího do počtu, tak zbylá dvě místa zůstanou v rodině (Ondry a mé). U revizní komise byla situace poněkud snažší, ze tří původních kandidátů (Radek_V, Makovice, Aulo) zůstávají dva, třetího člověka jsem našel v podstatě ihned, čímž mu za jeho ochotu velice děkuji. Ale nyní již k jednotlivým kandidátkám

  Vedení

  ID

  Jméno

  Nick

  program

  1

  Urbánek Tomáš

  Masinka

  přečíst

  2

  Malý Ondřej

  Ondra

  přečíst

  30

  Oberstein Michal

  Michal

  přečíst

  252

  Malá Petra

  Petra

  přečíst

  220

  Hasnedlová Martina

  Nukyna

  přečíst

  Revizní komise

  ID

  Jméno

  Nick

  program

  47

  Vycpálek Radek

  Radek V.

  přečíst

  249

  Dohnal Jan

  Makovice

  přečíst

  834

  Peter Antonín

  Wasabi

  přečíst

  Takže kandidátku známe a volby příští měsíc již budou pouhá formalita ;-(.gif. Volby budou probíhat od 15. do 22. srpna.

  Na závěr bych chtěl poděkovat těmto sedmi statečným lidem, kteří svou lásku k Peugeotům posunují opět o něco výš.Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×