Přejít na obsah
test

Databáze servisů


Supetr
 • Aktualizace: 12.1.2003

  Proběhla aktualizace autoservisů, nyní zde najdete kolonku vrakoviště. Je to schválně uděláno stylem VŠE V JEDNOM, zejména pro vyhledávání, navíc může nastat situace, kdy jedna firma dělá autoservis a má vrakoviště. Doufám, že co nejdříve udělám filtr, aby se ukazovali jen vrakoviště nebo třeba jen autorizované servisy, ale to bude ještě chvilku trvat :-)

  Milí členové, jako takový malý vánoční dárek jsme pro Vás připravili databázi servisů v České a Slovenské republice. Najdete ji vlevo v menu pod název Autoservisy. V současné době jsou zde uvedeny všechny autorizované servisy v ČR (díky mašinkovi, který to trpělivě přepisuje...díky moc!), samozřejmě se ale počítá i se Slovenskem (dodáme později). Do této databáze můžete přispívat i vy. Stačí, pokud jste přihlášeni na našich stránkách, tak hned po výpisu krajů najdete položku Nový servis.

  Chci Vás jenom poprosit, abyste při vyplňování nového servisu zadávali data co nejpřesněji a nejvýstižněji, protože tyto informace jsou důležité pro všechny!. Informace, jak nkterá data zadávat, najdete přímo při přidání.

  V případě problémů mi prosím pište na mail.

  Za všechny, kdo se o club starají, Vám chci popřát krásné svátky a hlavně hodně kilometrů bez nehod v novém roce!Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×