Jump to content
test
Sign in to follow this  

Databáze servisů


Supetr
 • Aktualizace: 12.1.2003

  Proběhla aktualizace autoservisů, nyní zde najdete kolonku vrakoviště. Je to schválně uděláno stylem VŠE V JEDNOM, zejména pro vyhledávání, navíc může nastat situace, kdy jedna firma dělá autoservis a má vrakoviště. Doufám, že co nejdříve udělám filtr, aby se ukazovali jen vrakoviště nebo třeba jen autorizované servisy, ale to bude ještě chvilku trvat :-)

  Milí členové, jako takový malý vánoční dárek jsme pro Vás připravili databázi servisů v České a Slovenské republice. Najdete ji vlevo v menu pod název Autoservisy. V současné době jsou zde uvedeny všechny autorizované servisy v ČR (díky mašinkovi, který to trpělivě přepisuje...díky moc!), samozřejmě se ale počítá i se Slovenskem (dodáme později). Do této databáze můžete přispívat i vy. Stačí, pokud jste přihlášeni na našich stránkách, tak hned po výpisu krajů najdete položku Nový servis.

  Chci Vás jenom poprosit, abyste při vyplňování nového servisu zadávali data co nejpřesněji a nejvýstižněji, protože tyto informace jsou důležité pro všechny!. Informace, jak nkterá data zadávat, najdete přímo při přidání.

  V případě problémů mi prosím pište na mail.

  Za všechny, kdo se o club starají, Vám chci popřát krásné svátky a hlavně hodně kilometrů bez nehod v novém roce!

Sign in to follow this  


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

články

články

články

×