Přejít na obsah
test

Důvod k oslavě


Supetr
 • Tak je to tady. Hip, hip, hurá. Ptáte se, proč tak radostně vykřikuji ? Přidáno jsem nedostal, ekonomika ČR taky není nic moc, tak cože si vískám ? No vždyť je to jednoduché - je nás už celkem 500 lidiček, kterým bije srdce lví silou a jsou zaregistrovaní v našem clubu ;-).gif. No není to snad důvod k oslavě ? Vy co máte po ruce šampaňské, tak jej bouchněte a oslavujte s námi. Myslím si, že se jedná o celkem zajímavé číslo, kterého jsme dosáhli díky Vám po 411 dnech existence tohoto clubu.

  Jelikož se to nestává každý den, tak jsme se rozhodli šťastlivce, který zakulatil náš počet, obdarovat malým dárkem. Oskar dal miliontému zákazníkovi milion korun. My, ale nejsme Oskar, takže tak štědří být nemůžeme, ale dáme něco našeho - 1 tričko a 2 podložky pod SPZ.

  A kdo je vlastně onen šťastlivec ?

  Je to Michael Eichler z Kláštera (Hradiště nad Jizerou), který má ID=605 a jezdí ve voze 306 XR. Registraci provedl dnes 09.03.2003 v 18:24:50.

  Gratulujeme

  PS: Michaeli prosím ozvi se mi na 602 780 500, nebo na tomas.turecek@peugeot-club.com, ať domluvíme podrobnosti.

  PPS: Ted už jen zbývá popřát nám všem, ať za dalších 411 dní nás není jen dvojnásobek, ale rovnou trojnásobek ;-).gif.Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×