Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ESP/ASR chyba systemu ... a ABS chyba


nsbojovnik

Recommended Posts

Na brzdovom pedáli, dáš dole tapec pod plastmi pri kolenách, spínač stačí otočiť cca o 90 stupňov a vytiahnuť von. Ale aj keď prestriekanie kontoxom nepomôže, ešte stále to môže byť vadný ten spínač, ale 100% povie až dia.

[upravil dne 6.8.2010 AnotherOne]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, díky, ještě jsem zapomněl zmínit že ještě před hlášenou chybou, mi při jízdě nejde vypnout ani zapnout ESP manuálně, a při zastavení zapnout jde.. Na kolik vyjde ta diagnostika s výměnou čidla nemáš zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

akurat ze sa auto zacalo chovat dajak divne....v sobotu cestou z roboty zacala svietit kontrolka celu cestu z BA-DS, pak som siel do obchodu a len sem tam preblikla...dnes uz zas svietila stale, po vymene vypalenej ziarovky prava stretavacka, kontrolka zhasla ale pak zacala vzdy pri rozbehu blikat a z autom zacalo trhat, stratilo vykon na par sekund a pak islo normalne, pri dalom rozbehu alebo po spomaleni zas....tak a vcil mi poradte co sa deje :fnuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citace: pak zacala vzdy pri rozbehu blikat a z autom zacalo trhat, stratilo vykon na par sekund a pak islo normalne, pri dalom rozbehu alebo po spomaleni zas....tak a vcil mi poradte co sa deje

Od toho to ESP tam snad je.......se ti protáčely na sněhu kola a proto blikalo a ubíralo výkon......

V ESP je i protiprokluz

[upravil dne 29-11-10 20:26 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je v pohode... ale jednalo sa o mokru cestu, ani sneh ani lad, len pri mototechne som chvilku stal v brecke

dadatek: ze by sa ESP chvilkovo zblaznilo?

este ma napadlo, nemoze to mat suvis z gulovim capom? zacal trochen hrmotat

[upravil dne 29/11/10 20:43 strick]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...