Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ESP/ASR chyba systemu ... a ABS chyba


nsbojovnik

Recommended Posts

Kua, tak uz aj mne svieti ABS faulty?

Svieti pri kazdom nastartovani.

Najskor asi bude potrebna diag.

Chcem sa ale spytat, moze sa stat ze snimac nema dobry kontakt a vtedy to svieti?

Ze by som len poskusal kontakty, ze ci by to eventualne nemohlo prestat?

Alebo len novy snimac? :myslim

Ach jaj...uz som ozaj myslel ze som mal na aute pokazene a opravene asi vsetko...no vyzera to ze som sa mylil :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze dnes som objednal brzdovy spinac na 407 mu, takze nestoji 1300sk, ale stoji 1800sk alebo tiez 60 euro , kurna to snad nie , tak 10 euro a 60 , to uz je trosku moc , zase vyrobnou chybou peugeotu , pred pol rokom som kupoval este stary typ za 10, a po pol roku zas novy a za 60. Ja neviem , ale ked nesvietia brzdove svetla, a nejde esp nasledkom zleho spinaca, cenu mohli davat trosku normalnu nie? :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja ked som dal dole ten spinac, tak robilo to to , co mi to robi sem tam ked tam ten spinac je, teda ked som siel bez neho nesvietili brzdovky a esp chyba, ked som ho tam dal, chvilu islo chvilu nie, vyzeralo to na nan. Ked to bude nieco vaznejsie auto pojde uz do srotu, inak bol som predvcerom s vrtom a ten uz sa auta vzdal, ze to zacinalo odchadzat, naposledy myslim turbo ,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahojte. Pred cca 2 týždnami mi tiež začala preblikovať kontrolka abs. Včera som bol na diagnostike u známeho a vypísalo prechodnú chybu ľavého zadného snímaču. Kontrolka sa mi zobrazuje raz za čas. Niekedy len preblikne. Momentálne počasie nepraje, tak som sa k tomu dnes nedostal. Zhodím koleso a pozriem čo by to mohlo byť a dám vedieť. Čo by ste mi poradili? dík moc!:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...