Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Repro P 407


HonzaZ

Recommended Posts

Tak jsem se rozhodl vyměnit repro na mé 407. Ty původní nehrály nic moc. Tak jsem se schválne podíval s-boxu co pažouti nabízejí v příslušenství. Nechtěl jsem do toho investovat horentní sumy. Našel jsem tam repro Pioneer TS-1756. Tak jsem se podíval na net a našel jsem je za 1900,- Kč za čtyři kousky. Teď o dovolené jsem je namontoval. Výrobce ja dodává dokonce i s redukcí na originál konektory. Zvuk nesrovnatelně lepší, krásné basy a zvonivé výšky. Můžu vřele doporučit - za málo peněz hodně muziky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď si nevzpomenu, nechal jsem je na chalupě, ale jsou polské výroby. Jsou to obyčejné papíráky v koši z plastu. Podobné jsem měl na 406 ale byly francouzské výroby Harman a hrály mnohem lépe než ty 407. Taky když se člověk koukne do ceníku a reprák origo u pažouta stojí cca 350,- Kč, tak to říká něco o kvalitě při těch lidových cenách u nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Raky

az utrhnem nejake dukatiky idem tiez do toho ak mozte dohodte potom foto a planujete aj tlmit ?:myslim

No mne sa este zvysili asfaltove platy, ktore som pouzil pri vytlmovani kufra, v ktorom mam nainstalovany subwoofer, tak ho asi vyuzijem aj na dvere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi je to hotove rozdiel je citelny ved tie stare repra maju kostru z PVC su to blazni diky za pomoc :super

akurat tlmenie som spravyl poslabsie lebo som nakupoval v sobotu a bral som posledny matros neskor dam aj dake foto sevas::roker

http://pokec.azet.sk/rakyraketyx?show=fotoalbumy&al=13179541

v buducno idem vylepsovat:D \"pre kritikou\"

[upravil dne 6/4/09 Raky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...