Sign in to follow this  
Followers 0
Peto670

čerpadlo 309D

13 posts in this topic

Zdravím pred casom som sem pisal ohladne problemu so studenym startom. Menil som zhavice nakoniec to bolo zbytocne lebo tie boli dobre. Ale zistlil som ze sa mi nehybe tzv. studeny start, lepsie povedane lanko sa hybe ale na cerpadle sa mi nehybe ta packa......co sa da s tym robit?

[upravil dne 28.11.2007 Peto670]

myslim ze ne nevidel som tam uplne lebo uz bola a tma a mobil mi moc nepomohol. ale myslim ze nie su lebo doteraz to startovalo na drnc.

Jak píše klumir. Povol napřed lanko od lanovodu a mrkni na ty dorazy. Ta kolíbka se musí kolíbat....

No měla by se kolíbat. Zaseknout se může všechno, co je na mechanické bázi....

jj skusim to zajtra vyskusat ked budem mat cas ale nechce sa mi verit zeby boli tie srobky utiahnute lebo uz mam auto 3 zimu a pochybujem ze by to startovalo bez toho. Aj ked bolo- 20 tak chytil v pohode.

no hýbat by se to mělo.....pokud se to nějak kouslo v čerpadle,tak je to špatné.....chtělo by to konzultaci s člověkem,který tomu 100% rozumí a buď to ignorovat a hledat závadu jinde,nebo oprava čerpadla....

PS:když jsem koupil moji 309,tak tam ta páčka sytiče taky nechodila,ale bylo to tím,že tam někdo dorval ty dorazové šroubky.ale na startování to nemělo podstatný vliv,auto chytalo na drc i tak,jen mělo za studena hodně nízký volnoběh.

takže je dost možné,že to máš zatuhlé celou dobu,co to auto máš a problém bude někde jinde...

Mne to u my 309 taky nefunguje a startuju v zime uplne v pohode takze bych to asi nejak neresil

takze nie som sam, ze mi to nefunguje.... tak ale pripisoval som tento problem k zlym startom. Lebo auto mi tiez chytavalo na drnc.