Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

druhy vetrak sahary


švejk

Recommended Posts

Tak sem se v tom vrtal chvili, asi pul hodiny, a nevim jak vydělat ten ventilator sahary:( Nekde sem viděl fotodokumentaci ale uz nevim kde a nemuzu to najit:( No jde mi o to, ze chci repasovat motorek leve sahary, protoze ikdyz na nej natvrdo pripojim 12 V tak nic. Takze je to urcite motorkem, nebo max vedenim. Jak težke je sundat celej predni naraznik, to se mi nezda. Musi to tam byt pěkně přišroubované.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

71 drží pod maskou

70 je za podběhem

71 ze spodu

8 je na pootočení o 90˚ je to až někde pod světlem tak to chce nějakou kulatinu na konci ohlou kterou strčíš do té dírky na te 8 a pootočíš.

o víkendu taky budu sundávat narazník

[upravil dne 30.5.2008 čakom]

post-0-14109600837892_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to jedna sahara uchladi vpohode, jezdim se zaplou klimou a proste v zacpe nebo ve meste jak se dostane teplota na 102°C tak to sepne napořad a za minutu je tam 96°C a tak to jede furt dokola. Ale dva by bylo mit lepsi, proto ho chci opravit, a ptam se jestli se musi třeba vypustit i chladici kapalina nebo tak, prostě je to zdrbane udělany no:( Nechci to kuli tomu rozebrat, zase jako vedra sou jen občas a chladi mi to vpoho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem přišel z garáže - opravoval jsem motorek ventilátoru na 406 2,1td - demontoval jsem ho a namontoval zpět bez demontáže nárazníku a chladičů. Sundal jsem jenom masku a příčku nad chladiči - je na čtyřech šroubech. Po sundání příčky se dá celá sahara mírně naklonit směrem k motoru. Krátkým křížákem jsem vyšrouboval šroubek co drží vrtuli ( opačný závit) , pak jsem vzal ořech č.10 a nabrousil jsem si na něm plošky na 12 klíč - na matky co drží motorek je přístup ze strany od chladiče klimy a je tam málo místa na ráčnu, ořech jsem nasadil na matku a dvanáctkou plochým klíčem jsem ji vyšrouboval, je to sice drbačka, ale pořád lepší než sundávat chladiče. Motorek jsem rozebral, vyměnil uhlíky a už se zase pěkně točí.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Burjar

Právě jsem přišel z garáže - opravoval jsem motorek ventilátoru na 406 2,1td - demontoval jsem ho a namontoval zpět bez demontáže nárazníku a chladičů. Sundal jsem jenom masku a příčku nad chladiči - je na čtyřech šroubech. Po sundání příčky se dá celá sahara mírně naklonit směrem k motoru. Krátkým křížákem jsem vyšrouboval šroubek co drží vrtuli ( opačný závit) , pak jsem vzal ořech č.10 a nabrousil jsem si na něm plošky na 12 klíč - na matky co drží motorek je přístup ze strany od chladiče klimy a je tam málo místa na ráčnu, ořech jsem nasadil na matku a dvanáctkou plochým klíčem jsem ji vyšrouboval, je to sice drbačka, ale pořád lepší než sundávat chladiče. Motorek jsem rozebral, vyměnil uhlíky a už se zase pěkně točí.:super

Tak už ti vše funguje??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: Free-style

kdyz jsme u te sahary...nevite nekdo o motoru a vrtuli na dvojitou saharu prelom 99/00

Zkus se zeptat Ferryho rozprodává bouranou 406 je to 1,8 a ty mají dva ventilátory

[upravil dne 30.5.2008 čakom]

dik za info...doufam,ze neni pozde kdyz jsem se sem dostal az ted

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja kdyztak jeden motorek i s vrtuli mam :) akoratze vyhazuje pojistky previt (ty megalni 40A), takze by bylo nutno se v tom motorku pohrabat coz ti je asi k nicemu. Jinak o to, ze bys musel odpojovat nejaky hadice se bat nemusis, staci to tam jenom nejak sikovne uplacirovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...