Sign in to follow this  
Followers 0
Guest MMMMM

Výlet do Prahy

10 posts in this topic

Zítra jedu do národního na sluha dvou pánů a chceme vyjet ráno a stavit se v nějakých obchodních centrech. Potřebuji od pražských kde je v Praze nějaké obrovské obchodní centrum, něco jako je u IKEY ve Stodůlkách. Něco obrovského, kam dám auto a mám od ženských na pár hodin pokoj.Díky za tip

Centrum Chodov - vlevo hned u prijezdu do Prahy po dalnici D1

Já jedu od Loun,Slaného, to je z druhé strany?

Stačí mě název ulice a já to dám do tomtoma :)

[upravil dne 17.6.07 MMMMM]

Původně zaslal: MMMMM

Já jedu od Loun,Slaného, to je z druhé strany?

Stačí mě název ulice a já to dám do tomtoma :)

[upravil dne 17.6.07 MMMMM]

ano dalnice D1 prichazi do Prahy smerem od Brna, tedy z druhe strany Prahy, nez prijedes od Slanyho :D nazev ulice je D1 ;) na to nepotrebujes TomTom abys tam trefil.

Jinak pokud by se ti nechtelo jet az na druhej konec Prahy nez z ktereho prijedes, tak hned v Ruzyni kdyz sjedes z rychlostni silnice od Slanyho jako na Dejvice, ale hned za sjezdem na prvni semaforu se das doleva tak je centrum Šestka.

Dal, jak uz jsi psal, centrum Zlicin - ulice Řevnická křižovatka s Rozvadovskou spojkou

Dalsi obchodni centrum co me napadlo je Galerie Butovice krizovatka Radlická Jeremiášova, tam nebýva tolik lidi jako na Zlicine a maji tam pekny morsky akvarko s krasnejma rybama

Nejvic je toho ale v tom centru Chodov, tam zensky zaparkujes klidne na tri-ctyri hodky ;):D

[upravil dne 17/6/07 Ferry]

No mas tam Metropole Zlicin (spousty ruznych obchodu), Ikea, Tesco, Globus a kdyby chtel nekdo presedlat tak Renault:D

Ještě můžeš do OC Letňany, co mám zkušenost, tak tam žencký nakupujou eště radši ;)

Z Loun to obvykle dávám v Dejvicích na to velké parkoviště a pak už jen lítám metrem.

Eden bych vynechal , zajimavé pro ženy je Palác Flora.