Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

repro do 206


Branislav

Recommended Posts

Tak hlavně, že je spokojenost a hraje to.

Já měl u origo repráků vícero barev. Do středobasů šly zelený a žlutý, z něho pak růžový a hnědý na výškáč (takže na konektoru středobasu byly čtyři vodiče a každý jiná barva - pěknej guláš).

K nastavení nic psát nejde - každej ten poslech má trochu jinak a každej si to taky jinak nastaví. Když sem měl novej subwoof, tak sem si užíval masáží do zad pocit že člověk "cítí" muziku na vlastním těle (basy přebíjely zbytek). Po čase to ale přestalo bavit a začalo mi to vadit. Nakonec šel subwoof uplně pryč a pořídil sem ovály do zadního plata a sem spokojenej. Příští krok bude vytlumení dveří a tim snad zkončím - teda načas

S malýma repráčkama v zadních dveřích (u pětidvéřka) bych se vůbec nekekakal a rovnou bych je odstřihl :D Místo toho bych protáhl signál do kufru a dal ovály do plata a stejný řady jak mám kompa vpředu - takže u tebe Hertz DCX 690. A klidně by to šlo i se zesíkem - i když zadek má být jen na dokreslení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tanagy

S malýma repráčkama v zadních dveřích (u pětidvéřka) bych se vůbec nekekakal a rovnou bych je odstřihl :D Místo toho bych protáhl signál do kufru a dal ovály do plata a stejný řady jak mám kompa vpředu - takže u tebe Hertz DCX 690. A klidně by to šlo i se zesíkem - i když zadek má být jen na dokreslení.

To je právě to... Nejjednodušší je vyměnit repráčky v zadních dveřích za lepší, ale stejně to bude hrát na prd. :) Ty ovály jsou v tomto případě mnohem lepší možnost, ale to bych musel vyztužit plato a udělat do něj díry a na to jsem teď nějakej línej... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic sem v platě nevyztužoval a díry uděláš ostrým nožem (popř. skalpelem) - jde to velice rychle, originální plato je z jakéhosi lisovaného polystyrénu potaženého tkaninou.

Pravda, že to vyztušení (nebo přímo nové plato z něčeho odolnějšího a pevnějšího - dřevo) by si to zasloužilo, ale hraje to i tak - a docela dobře bych řek.

Ono dát ovály do originálního plata bude podobný, jako když dáš nové kompa do předních dveří a nevytlumíš je (hraje to, ale "dokonalý" to není)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...