Sign in to follow this  
Followers 0
Marek81

Peugeot, Citroen nebo Fiat - servis a díly kde levněji?

9 posts in this topic

Chci se jen zeptat zda má někdo nějaké zkušenosti se srovnáváním cen jak za díly tak třeba i za práci. Vzhledem k tomu že většina dílů je shodných. Sháním totiž hadici sání vzduchu a repliku nikde neseženu a vrakáče jsou dost daleko na to, abych tam kvůli kousku hadice takže musím zajít do autorizovaného servisu.:myslim

Původně zaslal: Marek81

Chci se jen zeptat zda má někdo nějaké zkušenosti se srovnáváním cen jak za díly tak třeba i za práci. Vzhledem k tomu že většina dílů je shodných. Sháním totiž hadici sání vzduchu a repliku nikde neseženu a vrakáče jsou dost daleko na to, abych tam kvůli kousku hadice takže musím zajít do autorizovaného servisu.:myslim

co alternace? nikde neni psano jaka hadice to musí byt. zkus improvizovat.vautorizaku se nedoplatíš.

No právě že je to hadice od airboxu je to takové koleno které pokračuje dál od airboxu do sání a je na něm plastový nátrubek na nasazení hadičky odvětrání víka ventilů a právě ten nátrubek je ulomenej. Zkoušel jsem odmastit a lepit ale marně praská pořád:roll

No právě že je to hadice od airboxu je to takové koleno které pokračuje dál od airboxu do sání a je na něm plastový nátrubek na nasazení hadičky odvětrání víka ventilů a právě ten nátrubek je ulomenej. Zkoušel jsem odmastit a lepit ale marně praská pořád:roll

a tavná pistole? zkoušels? ono je těžko radit když to není vidno. fotku nemáš?

Právě že na tavnou pistoli jsem nejvíc sázel ale taky nevydržela:bojim Zkusím zjistit kolik stojí origo a podle toho se rozhodnu.

Právě že na tavnou pistoli jsem nejvíc sázel ale taky nevydržela:bojim Zkusím zjistit kolik stojí origo a podle toho se rozhodnu.

a na vracích nemají? odkud přesně jsi?když tak pošli U2U

Zkus zavolat na 602204003 je to vrakac a priveze ti to az do Hradce:roker

moje zatím částečná zkušenost s díly a cenou - momentálně sháním benzínové čerpdlo na ulysse, kelly, elit, autobenex a pod. nemá skladem, pokud má jako sortiment, tak od 5 do 7 tis. Tak jsem zamířil do fiatu, taky neměli ani v čr ani v polsku, takže jsem objednal a za týden uvidím, co. Dle fiatu bude stát cca. 4.300 Kč vč. DPH....;)

Ani jsem nenapsal jak to s tou hadicí dopadlo:mad:

Ptal jsem se ve Fiatu a tam to podle katalogu ani nenašli no a v Citroenu mi řekli, že ji ještě nikdy neobjednávali ale můžou ji objednat. Cena 4500,-Kč:mrk takže jsem poděkoval a vypadl.

Nakonec mi to kolega slepil nějakým speciálním lepidlem na plasty a světe div se drží dodnes:D