Sign in to follow this  
Followers 0
Bouřlivák

problém s elektrikou

8 posts in this topic

ahoj.potřeboval bych poradit dneska jsem zjistil že u mé 306 break nesvíti brzdovky. když jsem rozdělal světla a vyměnil obě vyhořelé žárovky ,zjistil jsem že trvale svítí/po zap klíčku/ ,proto asi vyhořely.jedna po půl dni zase shořela a tak jsem jí vyndal/zůstala tam jedna/ a ta po vyndání tý shořelý přestala svítit. Ovšem záhadou je ,že třetí brzdový světlo /to dlouhý nahoře z diod/ funguje normálně todíž to spínačem na pedálu nebude. tak zatim jezdím jenom s jednim brzd.světlem a čekám na radu. Dík

asi jediná možnost to pořádně proměřit (ukostření apod.), zkusit to hledat i v připojovacích konektorech, snad?

Rozhodně bych vyčistil všechny kontakty a konektory a šacoval bych to na tu kostru. Řekl bych, že se to uzavírá přes jiný okruh (občas u toho žhaví i jiná žárovka, než má svítit).

rekl bych ze se bude motat nekde u toho svetla. Kdyz ho vymontujes, tak to snad najdes.... BTW: kdyztak jdi po dratech a zelenozlutej bude asi tvuj \"oblibenej\" :)

..........a když Ti pak bliká celá lampa najednou to je nářez je to jako amerika no a v ten moment nastupuje kontrola konektorů a kostry a WDéčko stříká jako o život. Taky mě to potrápilo ale už je to ready.

PS: bude to kostra ta dělá šílenej bordel jestli spínač OK jak píšeš.