milunekk

prahy

15 posts in this topic

Zdarec,taky mě to čeká,ale jen levá strana.. Měl jsem před šesti roky bouračku a ted jsem zjistil ,že levý práh je ko. Volal jsem známému co mě dělá auto a říkal,že ho vyřízne a podle něj nechá udělat nový.. Z nějakejch vraků to nemá cenu. Zjistím cenu a dám vědět.

Původně zaslal: Robert34

Zdarec,taky mě to čeká,ale jen levá strana.. Měl jsem před šesti roky bouračku a ted jsem zjistil ,že levý práh je ko. Volal jsem známému co mě dělá auto a říkal,že ho vyřízne a podle něj nechá udělat nový.. Z nějakejch vraků to nemá cenu. Zjistím cenu a dám vědět.

To bude fajn. Taky sháním levý a zatím bez úspěchu. Ale na Vysočinu to mám z ruky.

Původně zaslal: Robert34

S kama jsi?

Spoza kousek nad Prahou.:D:D

Tak to neni tak daleko.Já to mám 100 do Prahy. Jezdívám do Mostu za kamošem pro auta. Zjistím cenu a dám vědět.

To je divné, na 405 a 505 jsem viděl třeba u Elitu prahy nové, ale na 605 je nevidím...

Původně zaslal: Marcel505

To je divné, na 405 a 505 jsem viděl třeba u Elitu prahy nové, ale na 605 je nevidím...

Aut vyšších tříd je obecně méně a tudíž se nevyplácí tolik druhovýroba...je to tak u všech značek...

Neone a jak si vysvětlíš že nejsou ani na 309ku?:potlesk leda že je to taky auto vyšší třídy, to potom jo

ale jestli nekdo o nějakejch ví za slusnou cenu tak sem s nima:potlesk

2fusion hezký nemaš to takhle nakresleny i na 309?

ale i tak to neřeší problém kde je sehnat?

nevim kolik chtej za origo na 605 ale na 309ku chteji za jednu stranu(prah) 4000Kč a to mi prijde docela ujety

2 Fusion: Děkuji za vložení.:papa

Ten obrázek mi poslali z Peugeotu v Kloknerový, bo jsem se dověděl, že mají výprodej ND. Bohužel mají jen pol.3 (její cenu mi ani přes opětovný dotaz neposlali, asi ji můžou jen pošeptat, aby to se mnou nepraštilo) a předpokládám, že nám by se hodila položka 4. Zajímavostí je ale údaj o jakýchsi nafukovacích vacích :roll (v prahu?). Váš názor?? Chápu, že v tom autě vozili svého času i hlavu státu, ale že by mysleli i na sjetí do vodních toků?? V téhle výšce to asi airbagy nebudou. :myslim

[upravil dne 5.9.06 Kdo]

Původně zaslal: Kdo

Zajímavostí je ale údaj o jakýchsi nafukovacích vacích :roll (v prahu?). Váš názor?? Chápu, že v tom autě vozili svého času i hlavu státu, ale že by mysleli i na sjetí do vodních toků?? V téhle výšce to asi airbagy nebudou. :myslim

[upravil dne 5.9.06 Kdo]

Třeba to bylo obojživelný. :D

Třeba to mohlo jezdit zkratkou po vodě... :D

Původně zaslal: Kdo

Bohužel mají jen pol.3

Teď mi přišla odpověď, ta položka 3 stojí 2.050,- Kč s DPH.

Škoda, že nemají ty vnější práhy, asi by nebyly nejdražší.:( a jak by se hodily.

Chip: na to vysvětlení nemám ... asi by nešly naodbyt tolik, jako u 405 tek, kterejch bylo vyrobeno víc ... nevim, druhovýrobci asi věděj proč. Ale obecně to opravdu platí tak, jak jsem napsal ... o těch vyšších třídách :)