Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

205 - díly...


oddie

Recommended Posts

Varuz: zadní nápravu mám, a tažné taky. Nepsal už jsi mi takhle náhodou, že jej 100% bereš? Fakt mám strašně rád typy, co něco děsně 100% berou, abych jim to určitě schoval, a pak už se ani neobtěžujou zavolat....:mad:

Swine: pravé přední světlo mám, je za 500,-.

Voštík: máš to v mailu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Cus. mas takovej ten kryci ramecek v prenim krytu pod naraznikem??? Jde tam vzduch na chladic.Dale shanim predni masku (jak je ten lvicek) ale v cerveny metalize?? nemas?? dej vedet na petakozlik@post.cz nebo sem.Diky.

PS: Vse na 205ku Diesla.

[Editován dne 1/7/03 KoZLiK]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KiK: ty bys měl mít podle roku ale starší model, kde nejsou kroutítka, ale šavle, ne? Nějaké zbytky plastů mám v krabici, ale jestli zrovna kroutítka...

Petr605: Saharu na 205D mám jen olámanou, po ráně na LP. Jestli jí chceš zadara... Ale nová by se měla dát sehnat v replice zhruba za 600,-, podívej se v ACI, nebo v Kelly. Chladič už je asi fuč, podívám se. Pokud ještě bude, tak za 1.000,-.

Filip: ten zámek už jsem poslal. Bílé blinkry nemám, ale nové jsou okolo 300,-Kč, to zas taková rána není. Stejně tak ta couvačka (po té se ale kdyžtak mrknu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oddie: dopoledne jsme to lehce řešili s Voštíkem, Frantíci to nějak zmastili a moje GRD by teoreticky vůbec neměla bejt GR, (alespoň ten motor D že sedí ;) ), takže ejhle - mám kroutítka, mrkni doma do tý krabice, jestli by se tam na dně nějaký kroutítko nekroutilo .... :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...