Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nestartuje


Iris

Recommended Posts

Zdravím potřebuju poradit mám P306 2.0 16V 97kw benzín a nestartuje mi. Dneska ráno mi nastartovalo a odpo už ne, čím to může být? Jelikož mám špatnou baterku tak jsem vyměnila baterku a furt nic. Zkoušeli jsme to roztlačit a taky nic, kdyz se pokusím startovat tak to skyta jako by to  chtělo chytnout ale nechytne. Kde může bejt problém? Už si fakt nevím rady, poraďte prosim.  Děkuji za každou odpověď 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tudy asi cesta nepovede ,snajpr...

benál buď teče (na zem a smrdí ) nebo ne, nějaká nětěsnost mu zas až tak nevadí ,jestli je slušný čerp ,nastartuješ i s malou dírkou v potrubí do motoru ..,podávací čerpadlo má kapacitu a tlak na litráž větší,než je start motoru ..tohne není nafta,nepleť hrušky a jabka.i slabý čerpadlo po 30 letech mi dává na podobným motoru dos na start v -16 st , problém má jen teplý start-to chce to čerpadlo prohnat 3x-4x nejdřív ,než staruješ teplej motor

spíš je tu jiná věc . když to škytá že má snahu....iris - co je to za módu ,roztahovat auto,když nechce naskočit normálně ,trpíš na nějakou masochistickou formu,že když to nejde normálně ,půjde to líp silou nebo ještě větší..???

prvně se podívej,když teď leje a je všude vlkhost,jestli máš ok dráty - jestli máš čerpadlo na II polohu spínačky jestli vrčí ,musíš to slyšet i za volantem ...

kontrola fyzická ....pak sundej přívod ze sání a vraž tam PETku a sleduj,kolik to na otočení čerpadla chrstne,pak můžeš dál špekulovat...

svíce povídáš ,že ok,tak co dělá sání, odvod spalin z laufu, jak je na tom vratka do nádrže  a eventuál lambo, map senzor jestli je tam ok podtlaková regulace ...stačí když to vypadne ....až to projdeš ,pak se ozvi...

na sprej nastaruješ i 12 válec nasucho a budeš poslouchat ,jak to jde krásně na sucho do prde..e

 

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

správně krtek 2 ... tlačí to 3až 3.5 bary

a je vlhko a kdoví v jaký to má svate ,takže i čidlo otáček  projít ,já bych začal elektrikou ...pokud to doteď jezdilo a nechce se mu ,je tam  problém ,,motoru bude cajk ...jen ta vlhkost a pak ten  mezikus mezi volantem a sedadlem řidiče...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...