Burianekmiroslav Odesláno 26. únor 2015 Autor Odesláno 26. únor 2015 Já samozřejmě vím co ta nálepka znamená jinak bych to sem ani nedával.. Chtěl jsem jen vyjádřit nesnášenlivost vůči korejským vozům.. Jelikož jsem dělal v servisu s těmito vozy a vím co to je za pakáž, ale to je každýho názor.. :-) Citovat
wooody Odesláno 7. březen 2015 Odesláno 7. březen 2015 já osobně hyundai vlastím, stejně jako celá moje rodina a i pár zdejších členů myslim že tento klub neni jenom o peugeotech ale o lidech a 90% lidí nevadí v čem kdo jezdí ) takže nějak toto vlákno nechápu Citovat
.mycTD Odesláno 1. duben 2015 Odesláno 1. duben 2015 Já samozřejmě vím co ta nálepka znamená jinak bych to sem ani nedával.. Chtěl jsem jen vyjádřit nesnášenlivost vůči korejským vozům.. Jelikož jsem dělal v servisu s těmito vozy a vím co to je za pakáž, ale to je každýho názor.. :-) nechci tu otevirat nejake lingvisticke okenko, bo az tak fundovany se k tomu necitim, ale podle meho laickeho nazoru: hated vyjadruje bud sloveso v minulem case, coz by mohlo maximalne znacit nejake tve prozreni, nebo se bude jednat o adjektivum, ktere mi zase dava smysl akorat v pripade, ze je nalepene na danem predmetu (tj. na hyundaji, jak to taky uzivatele obvykle delaji) Citovat
Háček Odesláno 1. duben 2015 Odesláno 1. duben 2015 já mám na dveřích peugeot club samplepku, taky jí nemusim nikomu cpát ale mam jí tam .. nalep si tam co chceš Citovat
skuci Odesláno 2. duben 2015 Odesláno 2. duben 2015 ha... co když by si tu samolepku dal na Hyundaie? byl bych cool? Citovat
Háček Odesláno 3. duben 2015 Odesláno 3. duben 2015 myslíš na tvoje hjundé ? bys byl nejcoolovitej kůl Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.