Chajda Odesláno 15. únor 2015 Odesláno 15. únor 2015 Zdravím, omlouvám se, nejedná se o Peugeota ale určitě mi zde někdo poradíte. Na Golfu III 1.4 benzin se chystám měnit rozvodový řemen a pumpu a jde mi o to, že nevím jak se u tohoto motoru rozvody aretují ? resp. co k tomu potřebuji, zda mi postačí nějaká uni sada na rozvody... Předem díky. Citovat
švícko87 Odesláno 15. únor 2015 Odesláno 15. únor 2015 Do hlavy by se mělo dát pravítko (uni návod kdekoli na netu) a na bloku je pod plastovou krytkou "nula". Anebo si udělej dámským lakem na nehty (lihovkou) značky. Citovat
Chajda Odesláno 1. březen 2015 Autor Odesláno 1. březen 2015 Díky rozvody mám. Ale mám ještě jeden dotaz- Nevíte prosím někdo jaká je tloušťka nové spojkové lamely ? U tohohle golfa 1.4 ? Díky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.