shaka Odesláno 9. únor 2015 Odesláno 9. únor 2015 Zdravim vas peugeotaci, chcem sa spytat ako zhodit predny naraznik.potrebujem vymenit svetla a neviem kde je uchyteny.Dakujem za rady pripadne foto Citovat
kovy_s Odesláno 9. únor 2015 Odesláno 9. únor 2015 zespodu dva šrouby - zboku to potom drží na lyžinách , takže vysunout Citovat
shaka Odesláno 10. únor 2015 Autor Odesláno 10. únor 2015 Cize z predu ani pod blatnikmi nieje uchyteny? Citovat
Stockli Odesláno 11. únor 2015 Odesláno 11. únor 2015 Zrovna včera jsem hi sundaval na bokach nárazníku ze vnitřní jsou dva šrouby číslo 10 a ze přední strany jsou dva a ty jen povolit jsou na lizinach a opatrnější odpojit dálkový světla dole ty kulatý .... jinak bez problémů Citovat
shaka Odesláno 12. únor 2015 Autor Odesláno 12. únor 2015 Svetla uz mam nove tak sa do toho pusti cez vikend. Citovat
shaka Odesláno 20. únor 2015 Autor Odesláno 20. únor 2015 Tak svetla vymenene ,dakujem za pomoc. Citovat
shaka Odesláno 20. únor 2015 Autor Odesláno 20. únor 2015 Tak svetla vymenene ,dakujem za pomoc.Kupil som aj nove ziarovky osram +60% svietivost a je to luxus, svieti to super. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.