Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Zdravim

 

Pred rokom sa mi pokazil alternator a to az tak ze mi prebil pokazil aj autobateriu, kupil som novu bateriu pouzity alternator valeo rok bol pokoj a zase prestal dobijat tak som kupil dalsi alternator a po mesiaci zase hapruje po nastartovani musim pridat otacky aby zhasla kontrolka potom dobija ale uz asi dlho nebude... Preto sa pytam moze byt nieco v aute co nici alternator alebo mam taku smolu?

Odesláno

mě taky zhasne kontrolka dobíjení až přidám plyn.tak by mě taky zajímalo kde je problém.?díky. :)

máš asi volný řemen, tzn. KO napínák, nebo problém v altíku (uhlíky atd.)

Odesláno

no jasne ze som meral dobbijanie ukazovalo 11 ako aj teraz 11 ked zhasne kontrolka tak ukazuje dobre 13,4 cca a beterku som tiez skusal nabit ale bola mrtva tak hadam nemenim veci len tak z nudy :)

Odesláno (upraveno)

Mne ked to robilo ze po pridani zhaslo boli zodrate zberace, vid foto

1. zodraty,

2. novy.

 

Cena asi 3,5€

interlink.sk

+ regulator (s uhlikmi) asi 6 €.

 

post-2641-0-30516800-1420468617_thumb.jp

post-2641-0-04577300-1420468750_thumb.jp

Upraveno uživatelem mmartinkovic

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...