marko306 Odesláno 13. únor 2015 Odesláno 13. únor 2015 Johny a ty si na steame ktorý Johny? Je vás tam viac. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 13. únor 2015 Odesláno 13. únor 2015 ten co ma na obrazku /CSE/ Johny /CZ/ Citovat
222johny222 Odesláno 13. únor 2015 Autor Odesláno 13. únor 2015 Jo přesně jak říká Lukáš. CSE - znamená ta firma u který jezdím Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 13. únor 2015 Odesláno 13. únor 2015 ona to ma nejak divne nahore na steamu ma rozarkaale NICK je http://steamcommunity.com/profiles/76561198172408763 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 13. únor 2015 Odesláno 13. únor 2015 johny - do te knihy jizd se zadava firma pro kterou jedu nebo firma kam to vezu ??jen me sere ze nefunguje to automaticke doplnovani ze SAVE slozky Citovat
222johny222 Odesláno 13. únor 2015 Autor Odesláno 13. únor 2015 Lukáši je to tam kam to vezeš a musíš všechno ručně,bohužel to jinak nejde no. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 13. únor 2015 Odesláno 13. únor 2015 tak to budu muset asi prepsat ja psal odkud Citovat
222johny222 Odesláno 13. únor 2015 Autor Odesláno 13. únor 2015 jo jo koukám,že už si u nás ve firmě přepíšeš to,že akorát klikneš na to okno které chceš přepsat Citovat
marko306 Odesláno 13. únor 2015 Odesláno 13. únor 2015 Ja som sa tiež zahlásený do firmy, ale čakám na potvrdenie. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 13. únor 2015 Odesláno 13. únor 2015 ja napsal harlikovi byl nastesti hned na chatu nasel si me na steamu?? Citovat
marko306 Odesláno 13. únor 2015 Odesláno 13. únor 2015 Našiel, už som poslal žiadosť. Inak na tom TrucksBooku je to také neprehľadné a zložité. Citovat
222johny222 Odesláno 13. únor 2015 Autor Odesláno 13. únor 2015 Marko máš i skype? Harkilek ti to vysvětlí. Citovat
marko306 Odesláno 13. únor 2015 Odesláno 13. únor 2015 (upraveno) Mam, ale už som na dnes zavrel notebook. Inak ja som do knihy jázd zadal firmu pre ktoru som to viezol, ale nezobrazilo mi jej kreslené logo, tak ako tebe Johny. Upraveno 13. únor 2015 uživatelem marko306 Citovat
222johny222 Odesláno 13. únor 2015 Autor Odesláno 13. únor 2015 Nenapsal si tu firmu špatně?? Citovat
marko306 Odesláno 13. únor 2015 Odesláno 13. únor 2015 (upraveno) Treet wood Ale asi som to mal napísať Tree-et wood? A píšem fa do ktorej som to niesol alebo od ktorej som niesol? Upraveno 13. únor 2015 uživatelem marko306 Citovat
222johny222 Odesláno 13. únor 2015 Autor Odesláno 13. únor 2015 (upraveno) Musíš napsat Treet-ET Zapisuješ firmu do které to vezeš. Upraveno 13. únor 2015 uživatelem 222johny222 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.