marko306 Odesláno 21. prosinec 2014 Odesláno 21. prosinec 2014 (upraveno) Ale mýtne brány sú originál v ETS2. Vo Francúzku, Poľsku... Na tejto stránke sú nejaké mody, ale nosatú scaniu takú normálnu ma už prestalo baviť. Je toho veľa http://www.bestmods.net/mods/euro-truck-simulator-2-mods/tuning-parts/ Upraveno 21. prosinec 2014 uživatelem marko306 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 21. prosinec 2014 Odesláno 21. prosinec 2014 melo to bejt nejake vylepseni ted jezdim kenwortha - je pod Ivekema predpokladam ze Peterblit bude pod manem to je totiz jedina znacka kterou sem jeste nenasel - asi to bude na jihu Citovat
222johny222 Odesláno 21. prosinec 2014 Autor Odesláno 21. prosinec 2014 (upraveno) Já těch modu mám moc,ale štve mě,že když tuním Scanii,tak mi některé věci hru shodí Kde máte mytné brány?Já je znám jen z Ilátie. Marko: dík za ten odkaz Lukáš: Jojo jak říkáš,bude to pod Manem Jsem už Instruktor. Mám 40 kamionů a 40 zaměstnanců.Denní tržba je kolem 13mil kč týdně 91mil kč a jsem 26 úroveň a najeto 62 tis km Moje mody : reálná značka Mercedesu,odstraněn omezovač,rozšíření map na Afriku a Chorvatsko,silné motory u všech kamionu na cca 1000koní,Volvo ala amerika,tuning mod Scania,zvýšený provoz,reálné benzínky,jiná auta v provozu(Lamborgini,taxi,polizei atd.) reálnější zvuky motorů a klaksonů,lepší zobrazovací displej u Scanie a dál si už fakt nevzpomenu Upraveno 21. prosinec 2014 uživatelem 222johny222 Citovat
marko306 Odesláno 21. prosinec 2014 Odesláno 21. prosinec 2014 (upraveno) Tak ja sa opravujem, tých 37 000 km mám na terajšej Scanii. Celkovo mám teda 85 406 km, 33 úroveň a 40 kamiónov zväčša tie najdrahšie. Za týždeň mám zárobok 1 260 060€. Z modov mám iba reálne logá firiem, čs staníc, doplnené trošku taliansko tuším o tri mestá. Upraveno 21. prosinec 2014 uživatelem marko306 Citovat
222johny222 Odesláno 21. prosinec 2014 Autor Odesláno 21. prosinec 2014 (upraveno) Marko jak si posílal ten odkaz,fungují ti mody z tý stánky nebo taky nějaký blbnou? To máš slušnou firmu akorát jak už mám moc peněz,tak mě to začíná nudit,asi začnu jezdit od znova Upraveno 21. prosinec 2014 uživatelem 222johny222 Citovat
marko306 Odesláno 21. prosinec 2014 Odesláno 21. prosinec 2014 (upraveno) Ja ani neviem, už dlho som nejaké módy nesťahoval a čo mám posťahované, tak ani neviem s kade som to už sťahoval. Takže ti nepoviem ako sú na tom tie módy. Inak máte tento náves? Niečo strašné s ním jazdiť. Prudšie zákruty sa sním ani nedajú rýchlo prejsť, hneď to ide do šmyku a na prevrátenie. A druhý obrázok, Talianska mýtnica. Edit, až teraz pozerám, že si na úrovni 26 a máš takú firmu ako ja mám 33, respektíve už 34. Upraveno 21. prosinec 2014 uživatelem marko306 Citovat
222johny222 Odesláno 21. prosinec 2014 Autor Odesláno 21. prosinec 2014 Jo znám dělá to taky vylepšení fyziky nákladu a tady ten sypký materiál je horší jak cisterna Na tu svoji firmičku jsem šel trošku s taktikou.Vzal jsem si úvěr na 10 mega,koupil si 2 kamiony a najmul řidiče a tak jsem se nejlépe odrazil a šlo to samo Citovat
Mojo2 Odesláno 22. prosinec 2014 Odesláno 22. prosinec 2014 pánové, co se týká růžovějících tahačů, tak to je problém neoriginální hry. Taková malá hříčka od vývojářů. Co se týká toho návěsu se sypkým materiálem, tak to kdysi byla katastrofa a jezdit se s ním nedalo, ale už docela dost aktualizací hry zpět je to srovnané a jezdí se s ním v pohodě. BTW na spoustě serverů jsou nyní vánoční slevy a ETS2 se dá pořídit za pár korun. Citovat
marko306 Odesláno 22. prosinec 2014 Odesláno 22. prosinec 2014 Tiež mi to bolo vysvetlené, že ružové kamióny sú problémom neoriginál hry. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 22. prosinec 2014 Odesláno 22. prosinec 2014 tak sem vyskousel stareho kenvortha a asi se vratim zpatky k "originalu"ty predelavky nejsou tak dokonale jak sem si myslel Citovat
222johny222 Odesláno 22. prosinec 2014 Autor Odesláno 22. prosinec 2014 Přemýšlím,že vážně koupím originálku.Uvidím co dostanu na vánoce a teď mi poraďte jakou?ETS2 na východ nebo ETS2 GOLD? Některé mody mě štvou,že se kvůli nim hra seká nebo úplně spadne.Teď tam mám dokonce mod,že pokud se nenafouká aspoň do třetiny vzduch,tak kamion nechce se rozjet !! Citovat
Mojo2 Odesláno 22. prosinec 2014 Odesláno 22. prosinec 2014 GOLD, to obsahuje jak samotnou hru ETS2, tak datadisk Na východ. ETS2 Na východ je pouze rozšíření bez vlastní hry a tudíž by bylo k ničemu co se týká toho tlaku vzduchu brzd, to je už docela dlouho defaultní součástí hry. Citovat
marko306 Odesláno 22. prosinec 2014 Odesláno 22. prosinec 2014 A ten multiplayer by pri originále znamenal vlastne čo? Stretával by som tým multiplayerom napríklad na cestách iných hráčov? Citovat
marko306 Odesláno 22. prosinec 2014 Odesláno 22. prosinec 2014 No ja som z tej angličtiny nič nepochopil. Ja viem iba po nemecky a po česky. Ono je to nejak cez internet? Keď tam trúbil, tomu trúbily reálny hráči? Vysvetlite mi to dakto polopatisticky. Aj módy do ETS som najskôr musel vidieť ako sa dávajú až potom som to pochopil. Citovat
KingSpade Odesláno 22. prosinec 2014 Odesláno 22. prosinec 2014 Takže po lopatě...je server, na který se ty přihlásíš a takhle to udělají i ostatní a budete spolu ve hře. A samozřejmě je to po internetu. Nevím či už se to tu objevilo, ale spešl pro marka. Tady je jeden z neofiko serverů http://truckgame.cz/euro-truck-simulator-2-multiplayer Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 22. prosinec 2014 Odesláno 22. prosinec 2014 (upraveno) jj neco takovehonavic ve hre ti bezne nevyjedou 4 kamiony z jedne firmykoukam ze king byl rychlejsi Upraveno 22. prosinec 2014 uživatelem Havlicek.Lukas Citovat
marko306 Odesláno 22. prosinec 2014 Odesláno 22. prosinec 2014 Ďakujem za polopatiské vysvetlenie KingSpade. Lukáš, jj to bolo prvé čo som si všimol, že z firmy vychádzajú iné kamióny, lebo normálne nevychádzajú žiadne. Rozmýšľam nad origo hrou. ETS2 Gold som našiel za nejkých 17€. Citovat
222johny222 Odesláno 22. prosinec 2014 Autor Odesláno 22. prosinec 2014 Co jsem pochopil,tak prvně musíš mít základní ETS2 a tu Gold k tomu dokoupíš.Gold je rozšířená myslím jen o Polsko a Maďarsko,ale když stáhneš Afriku,tak to bohatě bude stačit. Ty nosaté Scanie mi nějak nejdou,když dám mód,tak spadne celá hra Citovat
MrChodny Odesláno 22. prosinec 2014 Odesláno 22. prosinec 2014 Na Steamu je Gold Bundle za 7,42€... http://store.steampowered.com/sub/31562/ - cena asi jednoho obedu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.