Guest Scratch Odesláno 17. prosinec 2014 Odesláno 17. prosinec 2014 depozit, opravuju brzdy a chladic. No a ted na to proste nejsou chechtaky drzet dve silny auta Citovat
agresssor Odesláno 17. prosinec 2014 Odesláno 17. prosinec 2014 Kdyz nejsou prachy tak proc proboga resis chip tuning.... Citovat
Guest StibTo Odesláno 17. prosinec 2014 Odesláno 17. prosinec 2014 ..protoze na nej je sleva a minimalne to stoji za zvazeni .... bohuzel zda se ze firma nema prilis uspokojivou reputaci ... dam-li na nazor jednoho clena Citovat
agresssor Odesláno 17. prosinec 2014 Odesláno 17. prosinec 2014 Aha to ma logiku nemam prachy ale je to ve sleve tak si to koupim.... Je to tva vec jen tohle nechapu..... Citovat
Guest StibTo Odesláno 17. prosinec 2014 Odesláno 17. prosinec 2014 Typicky ceskej pristup ne ? Hlavne ze to je ve sleve .... no nic Citovat
oddie Odesláno 17. prosinec 2014 Odesláno 17. prosinec 2014 Typicky českej, jo? Neviděl jsi, jak vypadají výprodeje typu Black Friday v USA, Anglii apod? Kde se lidi kvůli slevám regulérně porvou a každoročně mají x obětí na životech ušlapáním? Opravdu je to "typicky českej" přístup??? Citovat
Guest Scratch Odesláno 18. prosinec 2014 Odesláno 18. prosinec 2014 tak prachy v zaloze samozrejme jsou, nezijem z ruky do huby, ale nechci nyni nutne sahat do rezerv kvuli chipu, kdyz vejplata prisla daleko nizsi, nez bylo ocekavani.........kdyby to bylo overene a posvecene, tak bych do toho asi sel. Takhle to nema smysl, asi tak. Citovat
oddie Odesláno 18. prosinec 2014 Odesláno 18. prosinec 2014 Ověřené a znatelně fungující na atmosférických motorech jsou jen úpravy, kde se zasahuje i do mechanických částí. A ty jsou podstatně dražší. Bez zvýšení plnění motoru, které u atmosféry jinak než mechanickým zásahem neuděláš, jde jen o šidítka na úrovni statistické chyby. Citovat
Guest StibTo Odesláno 18. prosinec 2014 Odesláno 18. prosinec 2014 Typicky českej, jo? Neviděl jsi, jak vypadají výprodeje typu Black Friday v USA, Anglii apod? Kde se lidi kvůli slevám regulérně porvou a každoročně mají x obětí na životech ušlapáním? Opravdu je to "typicky českej" přístup??? dobrá tak tedy - typicky ceskej (osvojenej) co sem ale prisel ze zapadu .... viz veci typu Kaufland, Lidl ... Citovat
Stejsn Odesláno 19. prosinec 2014 Odesláno 19. prosinec 2014 A co to coupe? Jezdíš s ním nebo co s tím je? Tak já nevím, Scratch mi tuhle říkal, že by se toho coupé moh třeba taky zbavovat... že bych si... ne, radši ne Citovat
Guest Scratch Odesláno 19. prosinec 2014 Odesláno 19. prosinec 2014 o vikendu se dodelaj vzadu brzdy doufam, a pak poladim tu trubici u chladice. Na jare vymenim rameno a asi pujde z domu. Aby chudera spis stal, no nevim. Kdyz sezenu dobrou praci, tak zustane asi, pokud nesezenu, tak mu asi nic pred zlobou zeny nepomuze Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.