Charlie 1 Odesláno 29. říjen 2018 Odesláno 29. říjen 2018 Nic si z toho nedělej naší novej Captur 2018 na ježdění drzej Mondeo 99,tchán nový Partner Tepee 2018 a drží Renault Scénic 2001 je jim líto s tím jezdit v dešti a sněhu,tak akorát stojí v garáži.... pavelu96 ohodnotil 1 Citovat
radim.1008 Odesláno 29. říjen 2018 Odesláno 29. říjen 2018 Koukám, že to je asi všude stejný. Jako chápu, že když si za celý život konečně ušetří na úplně nový auto, že ho potom chtějí šetřit. Ten první zemřel u Jíčína s 5tis.km. No zemřel, on asi jezdí někde dál. Ale na druhou stranu je na hlavu, kupovat další auto pro jednoho řidiče, jen proto, abych druhý šetřil. Tohle mi prostě hlava nebere. Charlie 1 a pavelu96 ohodnotil 2 Citovat
P607Olda Odesláno 29. říjen 2018 Autor Odesláno 29. říjen 2018 Máš SZ, popis auta radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.