Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

peugeot 306 .1.9td žere 10litru


martin.fazekas

Recommended Posts

S tým turbom by som to nevidel až tak tragicky,Tlačí no nemal si práve najvhodnejší manometer.Ak neubúda olej,neriešil by som to..Ak ide len  o spotrebu, myslím že to bude najskôr v čerpadle,príp.v článku medzi sedadlom a plynovým pedálom :D .Možno poradia skúsenejší.Pozeral si to sacie potrubie a egr ?Ten motor na obrázku je tvoj ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano to je pravě jsem to takhle už koupil..na ten erg ventil se nemužu dostat..nemám torxi na sundani hlavy..slyšel jsem nazor na diesl foru že mám vyměnit zase čerpadlo a to za bosche.. nevim co si o tom myslite vy?co by ste dělal na mém mistě?

Upraveno uživatelem martin.fazekas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na demontáž a vyčistenie,príp . zaslepenie egr nepotrebuješ zhadzovať hlavu !!!Ani ti to neodporúčam.Vyberieš ho odmontovaním nerez trubky a odskrutkovaním myslím dvoch skrutiek na imbusový kľúč na prírube . Nepamätám si to presne.Pri poruche lucasa to väčšinou ľudia riešia výmenou za bosch, ale musíš vymeniť aj vstreky a trubky.Akú máš ale istotu,že kúpiš dobré ?Tieto motory môžu mať najazdené kľudne 700000 a na tachomertri bude123456 km.Obetuj pár korún a daj to pozrieť niekomu kto tomu rozumie.Ak budeš riešiť opravu metódou pokus-omyl,môže sa ti to predražiť viac ako je cena auta.Kupuj až potom,keď to bude naozaj potrebné.Posielam ešte súkromnú správu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...