Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapojení origo radia 406 -clarion na kazety


comfor

Recommended Posts

Rádio v autě bylo předtím.Našel sem dost plánků jak zapojit iso ,ale tamse píše asi 0  čtyřech pinech nezapojovat a mě zbyly 3 nebo 4 kabely aty nevím kam snimi .Pod volantem je ovládání rádia a jinak v podstatě vím že fialová je trvalé plus ,jeden bílý je od spínačky apak tam sou další kabely,neorigo rádia sou jednoduchý ,ale tohle nevím jak zapojit

Upraveno uživatelem comfor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

kabel k ovládání pod volantem je zvlášt, pak je tam  8 kabelu co se týče repro ,k napájení je trvalá + ,pak + po zapojení klíčku , kostra a pak kabely pokud není rádio s displejem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Najdi si sekci PALUBNÍ POČÍTAČ  - 406 tam najdeš schéma ,rád bych ti jej dal jsem , ale jedu na starém počítači tak jsem velmi omezen, můj hl.počítač odešel .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď koukám, že máš clariona. Tudíž novější model.

Příště napiš alespoň rok výroby auta. ;)

Schéma na novej model s multiplexem:post-572-0-82364000-1411837769_thumb.jpg

Je to celkem jednoduchý, kterej drát kam vede. Nahoře máš vysvětlivky ohledně barev.

Příklad: Pod číslem 131 je rádio, nahoře u rádia ve schématu jsou očíslovaný chlívečky a u nich nápis 8nr (ISO konektor napájení). To je konektor s 8 piny a má černou barvu (Nr). Na konektoru fyzicky jsou ty piny taky očíslovaný. Pozice 7 světle fialovej drát  (Vi) BH10A jde do pojistkovky pod volantem (6 pojistka F10) a pak jako šedý drát (Gr) BM08A do pojistkovky motoru (5 pojistka MF8). Na to přijdeš. ;)

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...